Oto gdzie kupisz The Last of Us Part I. Zestawienie pre-orderów w polskich sklepach

Remake The Last of Us - nikt go nie potrzebuje, a ja i tak kupię
Newsy PS5

Premiera The Last of Us Part I już niedługo. Remake kultowej produkcji jest już dostępny do kupienia w ramach zamówienia przedpremierowego – oto gdzie go zgarniecie.

Premierę gry ustalono na 2 września bieżącego roku. Już teraz możecie złożyć pre-order na wersję pudełkową w każdym większym sklepie z elektroniką. Gra jest dostępna tylko i wyłącznie na PlayStation 5.

Zestawienie ofert przedpremierowych na remake The Last of Us na PS5:

Jeśli zdecydujecie się na złożenie pre-orderu, w zestawie z niektórymi zamówieniami przedpremierowymi otrzymacie dwa bonusy: dodatkowe suplementy oraz części broni. Jeśli zależy Wam na wspomnianych dodatkach, sprawdźcie ofertę interesującego Was dystrybutora.

The Last of Us Part I to remake bardzo cenionej produkcji Naughty Dog, która ukazała się w 2013 roku. Nie jest to prosty remaster, a klasyk stworzony dosłownie od podstaw tak, aby dostosować znaną fanom historię do współczesnych standardów grafiki i rozgrywki. Pierwsze porównania oprawy wskazują, że zmiany będą widoczne na pierwszy rzut oka, a oprawa powinna zadowolić nawet tych najbardziej wymagających graczy.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie