Amazon Prime Day 2022 rusza lada moment. Szykujcie się na gry za darmo i wyprzedaż

Amazon Prime Day 2022 już niedługo. Oto najważniejsze informacje
Newsy PC PS4 PS5 Switch Technologie Xbox Series XOne

Amazon Prime Day 2022 wystartuje już niedługo. Przygotujcie się na szereg promocji na gry, elektronikę i gadżety. Najprawdopodobniej będzie w czym wybierać.

Jeśli nie wiecie czym jest Prime Day, spieszę z pomocą. To trwające dwie doby święto okazji organizowane przez Amazon, w trakcie którego kupicie w niższych cenach tysiące produktów, a także skorzystacie ze specjalnych promocji z dodatkowymi zniżkami, a nawet prezentami. Aby móc skorzystać ze wszystkich ofert musicie być abonentami Amazon Prime i to jedyny wymóg, aby móc zrobić zakupy w niższych cenach.

Amazon Prime Day 2022 rozpocznie się dziś o północy i zakończy o tej samej godzinie w nocy z 13 na 14 lipca. Jeśli nie posiadacie i nie posiadaliście nigdy subskrypcji Amazon Prime, możecie skorzystać z darmowego okresu próbnego, który potrwa przez 30 dni.

Choć pełna lista okazji pozostaje na razie tajemnicą, ujawniono pierwsze produkty, które kupimy w znacznie niższych cenach. Są to między innymi:

  • Fire TV Stick – 139,99 zł
  • Fire TV Stick 4K Max – 216,99 zł
  • Głośnik Amazon Echo Dot 4 – 99,99 zł
  • Głośnik Amazon Echo 4 – 324,99 zł
  • Czytnik Kindle 10. generacji – 224,99 zł

W trakcie Prime Day dostępna będą też okazje w ramach Amazon Super. Klienci Prime będą mogli zgarnąć dodatkowe 15% zniżki na zakup minimum 5 produktów objętych promocją.

Jeśli chodzi dla coś dla graczy, należy oczywiście spodziewać się gier i akcesoriów w niższych cenach, ale nie tylko. Przypominam, że subskrybenci Amazon Prime będą mogli odebrać całą masę gier za darmo – więcej o promocji przeczytacie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie