Beyond Good & Evil 2 podobno jest o krok bliżej do premiery. Wreszcie dobra wiadomość

Beyond Good & Evil 2 - grafika
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Beyond Good & Evil 2 niby nadal powstaje, a jednak co rusz słyszymy bardzo złe wieści o grze. Wreszcie pojawił się jednak jakiś pozytyw.

Niedawno Ubisoft oficjalnie potwierdziło, że gra nadal powstaje, ale na tym zakończono komentarz dotyczący tego projektu. O grze wypowiedział się jednak znany informator Tom Henderson na łamach serwisu Exputer. Insider twierdzi, że jeszcze w tym miesiącu mają rozpocząć się zewnętrzne testy gry. Co więcej, playtesty mają być bardziej zaawansowane niż w przypadku innych gier Ubisoftu, w tym xDefiant i The Division Heartland.

Niestety źródła Hendersona nie odniosły się w żaden sposób do obecnego stanu gry. Kiedy ostatnio słyszeliśmy doniesienia na temat stadium produkcji Beyond Good & Evil 2, towarzyszyły im głosy deweloperów obawiających się, że projekt zostanie całkowicie anulowany. Warto jednak przypomnieć, że podobne rzeczy słyszeliśmy o Skull and Bones, a jednak niedawno ujrzeliśmy nowe materiały z rozgrywki i poznaliśmy nieodległą datę premiery. Wszystko się może zdarzyć.

We wrześniu ma odbyć się nowy pokaz gier Ubisoftu, na którym zobaczymy wiele produkcji. Choć nie jest to moim zdaniem bardzo prawdopodobne, nie możemy wykluczać, że pojawią się na nim nowe materiały z Beyond Good & Evil 2. Z pewnością byłaby to ekscytująca niespodzianka dla fanów marki, którzy zaczęli tracić nadzieję na jej powrót.

Kontynuacja Beyond Good & Evil została zaprezentowana (po wielu latach plotek) na targach E3 w 2016 roku. Od tego czasu ujrzeliśmy kilka nowych materiałów z rozgrywki, ale losy gry pozostają spowite aurą tajemnicy. Miejmy nadzieję, że tytuł ostatecznie trafi na rynek w dobrej formie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie