DoGRYwka – przeciek PS Plus na maj 2022, nowa funkcja PS5 i kolejne ślady po remake’u The Last of Us

DoGRYwka
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Oto nowa DoGRYwka, a w niej między innymi sporo wieści dla subskrybentów PS Plus, szczegóły VRR w PS5 oraz coś o remake’u TLoU.

Do sieci wyciekły trzy gry, które rzekomo mają trafić do nowej oferty PlayStation Plus. Jednym z oferowanych tytułów ma być FIFA 22, a przeciek pochodzi z do tej pory niemal nieomylnego źródła.

Posiadacze PS5 już w tym tygodniu zapoznają się z nową funkcją konsoli, a mianowicie VRR. Variable Refresh Rate pojawi się w Ratchet & Clank: Rift Apart, Marvel’s Spider-Man, Resident Evil Village, Deathloop, Destiny 2 i wielu innych tytułach, a pula wspieranych produkcji będzie stale rosnąć.

Pojawiły się też nowe poszlaki dotyczące remake’u The Last of Us. Choć wciąż nie został on oficjalnie zapowiedziany, jeden z pracowników Naughty Dog napisał na LinkedIn, że pracował nad pewnym nieogłoszonym odświeżeniem.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie