Call of Duty: Warzone 2 i Modern Warfare II nadchodzą. Activision odkrywa pierwsze karty

Call of Duty na PlayStation przez 3 lata po wygaśnięciu umowy?
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Jakiś czas temu potwierdzono istnienie Call of Duty: Warzone 2 i Modern Warfare II. Teraz Activision podzieliło się kolejnymi informacjami dotyczącymi obu gier.

Ponownie przypomniano, że tegoroczne Call of Duty jest kontynuacją MW z 2019 roku. Gra rzekomo jest najbardziej rozbudowaną odsłoną w historii cyklu.

Jeśli chodzi o Warzone 2, tytuł ten również powstaje na nowym silniku i – podobnie jak MWII – jest tworzone od podstaw. Activision ujawniło też, że produkcja zostanie zaprezentowana jeszcze w tym roku.

Tegoroczne Call of Duty jest kontynuacją Modern Warfare z 2019 roku, najbardziej udanego tytułu z serii Call of Duty, i będzie najbardziej zaawansowanym doświadczeniem w historii tej serii. Nowa darmowa gra Warzone, która jest tworzona od podstaw wraz z grą premium (Modern Warfare II – red. ), zawiera przełomowe innowacje, które zostaną ujawnione jeszcze w tym roku.

– informuje Activision

Call of Duty: Modern Warfare II zapowiada się na odsłonę serii, o którą fani prosili od dawna. W grze ujrzymy powrót pewnej lubianej postaci, a Infinity Ward ma też szykować pewne nieznane jeszcze innowacje. Zapowiada się solidny CoD, ale o jego jakości przekonamy się dopiero w drugiej połowie bieżącego roku.

O Call of Duty: Warzone 2 z kolei wiadomo tyle, co nic. Jedyne konkrety to fakt, że gra powstaje na nowym silniku i wprowadzi wiele usprawnień względem obecnego Warzone. Mam nadzieję, że pojawią się też kolejne środki walki z cheaterami, bo to nadal jedna z największych bolączek battle royale od Activision.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie