Wyciekły gry z PS Plus na maj 2022. FIFA 22 w ofercie

PS Plus FIFA 22 PG
Newsy PS4 PS5

W internecie pojawiły się pierwsze przecieki dotyczące oferty PS Plus na maj 2022. Pochodzą z wiarygodnego źródła i wskazują m.in. na grę FIFA 22.

Dzięki nieodżałowanemu użytkownikowi serwisu Dealabs o ksywce billbil-kun możemy zapoznać się z pierwszym wyciekiem gier wchodzących w skład oferty PS Plus. W maju możemy liczyć na kolejny zestaw ciekawych pozycji, z czego jeden to naprawdę świeży hit. Mowa o FIFA 22, czyli najnowszej odsłonie legendarnej serii gier o piłce nożnej. To pierwszy raz, gdy użytkownicy plusa dostaną grę z tego cyklu. Co ciekawe, to najpewniej również ostatnia FIFA oddana w ręce subskrybentom. Mowa o wersji nie tylko na PS5, ale również i PS4.

To jednak nie wszystko, bo internauta donosi także o dwóch świetnych „indykach”, czyli Curse of the Dead Gods oraz Tribes of Midgard.

Lista gier, które wedle przecieku mają pojawić się w ofercie PS Plus na maj 2022:

  • FIFA 22 – PS4/PS5
  • Tribes of Midgard – PS4/PS5
  • Curse of the Dead Gods – PS4

Tribes of Midgard to kooperacyjny „rogal”, w którym przyjdzie nam wcielić się w przedstawicieli plemienia wikingów. Wspólnie z nawet 9 innymi graczami staniemy do walki przeciwko mitycznym stworom, aby uratować wioskę. Z kolei Curse of the Dead Gods jest urokliwym i docenionym rougelikiem stawiającym na mroczną atmosferę. Tutaj jednak przemierzymy ponure lochy w celu – a jakże – okrycia się chwałą.

Nie jest to może spełnienie marzeń graczy, ale oferta zapowiada się i tak na naprawdę udaną. Oczywiście największym hitem wydaje się tutaj FIFA – w końcu mowa o najnowszej części serii. Przypominamy jednocześnie, iż już w czerwcu ruszy zupełnie nowy wariant flagowej subskrypcji od Sony. O szczegółach oraz oficjalnych polskich cenach przeczytacie w tym miejscu.

Oficjalne ujawnienie oferty powinno nastąpić już jutro, czyli 27 kwietnia po godzinie 17:30.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie