DoGRYwka – nowe PS Plus w kolejnym kraju, przesunięty STALKER i nadchodzące polskie RPG

PS Plus czerwiec, przesunięty STALKER i polskie RPG - DoGRYwka
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Gamingowy tydzień rozpoczynamy od kolejnego regionu, któremu czerwiec przyniósł nową wersję PS Plus, przesunięcia premiery nowego STALKERA, a także niespodziewanego polskiego RPG.

Na zupełnie nowy system PS Plus czekamy również w Polsce, choć w tym przypadku na oczekiwaniu zleci nam prawie cały czerwiec. W Europie usługa startuje dopiero za 10 dni; dziś natomiast dostęp zyskali użytkownicy konsol Sony w Stanach Zjednoczonych. Gracze raportują, że u kolejnych osób uruchamiane są nowe funkcjonalności; niedługo już wszyscy będą mogli w pełni korzystać ze wszystkich plusowych udogodnień.

Wiadomo było już od dawna, że nowy STALKER nie ujrzy światła dziennego w pierwotnie ustalonym terminie. Teraz jednak można powiedzieć, że Microsoft oficjalnie potwierdził tę informację – choć chyba niejako przypadkiem. Osoby śledzące Xbox and Bethesda Games Showcase mogły wypatrzyć tytuł wśród premier planowanych na 2023 rok.

Polski oddział Infinity Ward, czyli twórców Call of Duty, otrzymał nowe bojowe zadanie. Firma kompletuje obecnie ekipę do stworzenia niezapowiedzianego jeszcze RPG. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że IW w swoim portfolio ma jedynie wspomnianą strzelankę; odwrót od gier wojennych może być jednak w dzisiejszych czasach dobrym posunięciem.

Te oraz inne dzisiejsze newsy znajdziecie poniżej.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie