Overwatch 2 z darmowym pakietem założycielskim na start. Wystarczy spełnić dwa warunki

Overwatch 2 z prezentami na start - dla tych, którzy mają już
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Blizzard przygotował prezenty dla graczy posiadających Overwatch w swoich bibliotekach. Możecie już teraz uzyskać za darmo prezenty do Overwatch 2.

Dotychczas spółka ujawniła wyłącznie część zawartości pakietu. Już teraz wiadomo, że znajdą się w nim m.in. epickie skórki i dodatkowa niespodzianka. Jak możemy przeczytać w ogłoszeniu Blizzarda:

„W ramach podziękowań dla graczy, którzy byli z nami od samego początku, pakiet założycielski Overwatch 2 będzie dostępny w grze za darmo dla wszystkich, którzy posiadają pierwszą część Overwatch. Pakiet założycielski zawierać będzie 2 epickie skórki i wyjątkowy portret założyciela, a także prezent niespodziankę, o którym dowiecie się więcej przed premierą gry zaplanowaną na 4 października.”

Warunkiem odebrania pakietu przedmiotów do Overwatch 2 jest posiadanie w bibliotece pierwszej części gry. Musicie przypisać ją do swojego konta najpóźniej 23 czerwca 2022 do godziny 20:00 czasu polskiego. Drugi warunek trzeba będzie spełnić już po premierze „dwójki”; tu wystarczy jednak proste logowanie. Do gry należy zalogować się do 6 grudnia 2022, najpóźniej o godzinie 8:59.

Overwatch 2 zadebiutuje 4 października 2022 roku. W odróżnieniu od pierwszej części ten tytuł będzie free-to-play. Datę premiery Blizzard zaprezentował już wczoraj podczas Xbox & Bethesda Games Showcase 2022; wraz z nim pojawił się ponadto nowy zwiastun, a ten możecie zobaczyć poniżej:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie