ARK: Survival Evolved do odebrania za darmo. Otwarty świat i dinozaury

ARK: Survival Evolved za darmo na Steamie. Gracze mają tydzień
Newsy PC

ARK: Survival Evolved jest obecnie dostępne za darmo na Steamie. Na odebranie gry macie jeszcze niecały tydzień.

Popularny survivalowy tytuł z otwartym światem jest w tej chwili całkowicie bezpłatny. Jeśli w tym tygodniu przypiszecie grę do swojego konta na platformie od Valve, będziecie mogli zachować ją na zawsze.

Jak głosi oficjalny opis gry:

„Jako mężczyzna lub kobieta pozostawiony nagi, wychłodzony i umierający z głodu na brzegach tajemniczej wyspy ARK, musisz polować, zbierać surowce, wykonywać przedmioty, uprawiać ziemię, odkrywać technologie i budować schronienia do przetrwania. Używaj swojego sprytu i surowców aby zabić, oswoić, hodować i podróżować na pradawnych istotach przemierzających tereny. Współpracuj z setkami graczy lub walcz, aby przetrwać, zdominować… i uciec!”

Całość kładzie duży nacisk na wytwarzanie i eksplorację rozbudowanego otwartego świata. Największą rolę grają tu jednak same dinozaury, które trzeba oswoić i wytrenować. Zdobycie ich zaufania umożliwi odblokowanie kolejnych funkcji, jak choćby podróżowanie na grzbiecie niektórych zwierząt; lot na pterodaktylu albo dramatyczny pościg na grzbiecie tyranozaura to niezapomniane przeżycia; to choćby dla nich warto rzeczywiście spróbować swoich sił w grze.

ARK: Survival Evolved odbierzecie bezpłatnie do 19 czerwca do godziny 19:00 czasu polskiego. To może być świetna okazja, by zapoznać się z uniwersum jeszcze przed wydaniem ARK 2. Premierę drugiej odsłony twórcy przewidują na 2023 rok.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie