Tego chyba nikt się nie spodziewał. Polski oddział twórców Call of Duty szykuje grę RPG

Call of Duty: Modern Warfare II - grafika
Newsy PC PS5 Xbox Series

Polski oddział studia Infinity Ward przygotowuje dość nietypowy projekt. Zamiast nowego Call of Duty będzie… produkcja RPG. To nie jest żart.

Całość zespołu pracuje nadal nad Call of Duty: Modern Warfare II, ale krakowska część słynnego studia najwyraźniej przygotowuje coś zupełnie innego. Oferty pracy w firmie wskazują, że deweloperzy szykują niezapowiedzianą jeszcze grę RPG.

Poszukiwani są twórcy mający przygotowywać otwarty świat, jego historię i zadania. Oferty pracy sugerują również, że tytuł skupi się na fabule i niewykluczone, że nie uświadczymy w nim rozgrywki wieloosobowej. Oczywiście nie jest to nic pewnego.

Co ciekawe, przedstawione wyżej ogłoszenia zniknęły już ze strony polskiego oddziału studia. Możliwe, że zostały opublikowane przedwcześnie lub – co mniej prawdopodobne – doszło do dziwacznej pomyłki.

Warto zwrócić uwagę, że Infinity Ward nigdy nie stworzyło gry innej niż Call of Duty. Studio od zawsze pracuje nad marką Activision i chyba nikt nie spodziewał się, że kiedykolwiek ulegnie to zmianie.

Nie wiadomo, kiedy IW może zapowiedzieć swoją świeżą grę. Na razie trzeba uzbroić się w odrobinę cierpliwości, bowiem nie mamy pewności co do tego, na jakim etapie produkcji znajduje się tajemnicze RPG.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie