Nowe PS Plus jest już dostępne w kolejnym regionie

PS Plus marzec 2022 - logo usługi - PG
Newsy PS4 PS5

Gracze z USA potwierdzają, że nowa, rozbudowana usługa wystartowała już w ich regionie. W sieci pojawiają się pierwsze opinie na temat oferty subskrypcji.

Nowe wcielenie PlayStation Plus ma dzisiaj premierę w Stanach Zjednoczonych. Gracze donoszą, że Sony jest w trakcie stopniowego wprowadzania usługi i wiele osób otrzymało już do niej dostęp.

Na forum RestEra pojawiły się nawet pierwsze opinie dotyczące nowego Plusa. Pochwały zgarnia przede wszystkim oferta, która ma być bogata w warte uwagi gry. Jeden z użytkowników pochwalił również rozgrywkę w chmurze, która ma działać bardzo płynnie.

Gracze z USA potwierdzają, że także w ich w regionie wprowadzono limit opłaty za ulepszenie PS Plus do progu Extra lub Premium. Oznacza to, że subskrybenci zapłacą za przejście na wyższy próg maksymalnie 100 dolarów – niezależnie od tego, czy wykupili subskrypcję na 2 lata, czy na 5 lat.

Nowe wcielenie PlayStation Plus będzie dostępne w Europie już 23 czerwca. Przypominam, że gracze z Polski będą mogli wykupić wszystkie trzy progi subskrypcji, w tym oferujące rozgrywkę w chmurze Premium.

Jeśli gubicie się w ofercie nadchodzącego PS Plus, zachęcam do przeczytania naszego poradnika. Znajdziecie w nim wszystkie najważniejsze informacje dotyczące usługi, w tym cennik, zawartość każdego z pakietów oraz wstępną listę gier, które znajdziemy w bibliotece subskrypcji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie