DoGRYwka – panele boczne do PS5, aktualizacja konsoli i nowa gra ze świata Wiedźmina

Panele boczne PS5, aktualizacja konsoli i nowy Gwint - DoGRYwka
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

W polskich elektromarketach pojawiły się kolorowe panele boczne do PS5. Zanim jednak dodacie trochę koloru konsoli, przeczytajcie też pozostałe newsy z całego dnia.

Choć w żaden sposób tego nie zapowiedziano, nagle w rodzimych sklepach można natrafić na panele boczne do PS5. W ofercie znalazł się wybór kolorowych akcesoriów, dzięki którym dopasujecie konsolę do własnych upodobań lub po prostu odświeżycie ją, nadając nowy wygląd. Wymienne obudowy można zastosować na PS5 Digital oraz na wersji z napędem; przygotowaliśmy dla Was specjalny artykuł poświęcony dostępności paneli.

Dziś trafiła się również aktualizacja PS5. Niestety jest dość słusznych rozmiarów, ale ma to swój powód – patch dodaje bowiem nową funkcję, która sprawdzi się szczególnie przy nowszych telewizorach. Więcej na ten temat znajdziecie w naszym dzisiejszym artykule.

Wreszcie mamy też coś nowego dla wielbicieli świata Wiedźmina. Gwint: Mag Renegat to samodzielnie funkcjonujące rozszerzenie do podstawowego Gwinta. Karciankę możecie ograć na urządzeniach mobilnych oraz na PC za pośrednictwem portalu GOG lub Steam. Pierwsze wrażenia są chyba dość dobre – na Steamie tytuł ma w tej chwili 44 recenzje, z czego większość jest pozytywna.

Co jeszcze wydarzyło się dziś w gamingowym świecie? Wszystkie newsy znajdziecie poniżej.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie