The Day Before pokonane. Gracze Steam wybrali nową najbardziej wyczekiwaną grę

The Day Before pokonane. Inna gra podbija listy życzeń na Steam
Newsy PC

Do tej pory kontrowersyjne The Day Before utrzymywało się na szczycie zestawienia najbardziej wyczekiwanych gier na Steam. Teraz się to zmieniło i największe zainteresowanie graczy zbiera tytuł o zupełnie innym klimacie.

Produkcja składającego się w części z wolontariuszy studia FNTASTIC została wyprzedzona przez urocze Stray od BlueTwelve Studio. Wydawana przez Annapurna Interactive gra o kocie żyjącym w cyberpunkowym świecie jest więc obecnie najchętniej dodawaną do list życzeń grą na platformie Steam.

Dane ze SteamDB wskazują, że Stray jest obecnie śledzone przez około 137 000 graczy. Gra znajduje się też na 31. miejscu na liście najlepiej sprzedających się produkcji, co oznacza, że zamówienia przedpremierowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

Co ciekawe, The Day Before i Stray i tak cieszą się zaskakująco dużym zainteresowaniem biorąc pod uwagę to, jak silna konkurencja zajmuje niższe miejsca w zestawieniu najchętniej dodawanych do list życzeń gier. Po wspomnianych tytułach możemy zobaczyć kolejno: Hollow Knight: Silksong, Party Animals, Starfield, STALKER 2: Heart of Chornobyl, Frostpunk 2, Vampire: The Masquerade Bloodlines 2, Warkammer 40,000: Darktide i Kerbal Space Program 2. To w dużej mierze bardzo głośne i często komentowane w mediach społecznościowych produkcje.

Stray zadebiutuje już 19 lipca. Gra będzie dostępna od dnia premiery na PC i PS5, a także w ramach oferty usługi PlayStation Plus Extra.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie