Kolekcjonerka The Callisto Protocol wygląda wspaniale, ale trzeba na nią sporo wydać

The Callisto Protocol - edycja kolekcjonerska zapowiada się świetnie
PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Twórcy The Callisto Protocol zaprezentowali światu edycję kolekcjonerską nadchodzącego horroru. Dołączona do pakietu figurka robi całkiem spore wrażenie.

Edycja kolekcjonerska debiutanckiej gry Striking Distance Studios została wyceniona na 250 dolarów (czyli około 1170 złotych) i na ten moment jest dostępna tylko i wyłącznie w sklepie GameStop. Nie wiadomo czy wydanie będzie dystrybuowane w krajach innych niż USA, ale wydaje się to być raczej mało prawdopodobne.

Kolekcjonerka The Callisto Protocol zawiera:

  • Pudełko z grą (w wersji na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One lub Xbox Series)
  • Steelbook
  • Dwie przypinki
  • Komiks osadzony w świecie gry
  • Statuetkę Jacoba walczącego z potworem
  • Przepustkę sezonową
  • Pakiet skórek Retro Prisoner

Tak prezentuje się specjalne wydanie gry na pierwszej oficjalnej wizualizacji:

The Callisto Protocol - edycja kolekcjonerska

Czy 250 dolarów to cena adekwatna do zawartości kolekcjonerki? Cóż, to już każdy oceni sobie sam. Moim zdaniem zaprezentowany pakiet wygląda fenomenalnie i aż żałuję, że najpewniej nie będzie on dostępny do kupienia w Polsce. Kto wie, może doczekamy się innej kolekcjonerki TCP, bowiem za wydanie gry w naszym kraju odpowiada Koch Media, które ma na swoim koncie kilka bardzo efektownych wydań pudełkowych. Nie obraziłbym się za równie bogatą edycję tego tytuły w rodzimych sklepach.

The Callisto Protocol ukaże się już 2 grudnia na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S. W tym miejscu znajdziecie najnowszy materiał z rozgrywki.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie