PlayStation ma szykować sierpniowy event. Czyżby to pokaz God of War Ragnarok?

PlayStation szykuje imprezę na sierpień? Co możemy zobaczyć?
Newsy PS4 PS5

Fani PlayStation – nastawiajcie się na sierpień. Niewykluczone, że jeszcze tego lata czeka nas jakieś wydarzenie związane z flagową marką Sony lub którąś z ważnych gier – na przykład God of War Ragnarok.

Sprawdzony już wielokrotnie insider związany z portalem ResetEra wskazuje, że w niedługiej przyszłości możemy dowiedzieć się nieco więcej o nadchodzących planach PlayStation. W wątku poświęconym God of War Ragnarok Ashhong wprowadził wprawdzie nieco zamieszania, ale jest ono wywołane wyłącznie różnicami w wyświetlaniu treści na poszczególnych urządzeniach. Insider wstawił bowiem emoji kalendarza – co dla wielu osób nie było zbyt czytelną wskazówką. Ashhong wyjaśnił więc, że symbol miał wskazywać po prostu następny nadchodzący miesiąc, czyli w tym przypadku sierpień.

Nie wiadomo jednak, czego dokładnie możemy się w tym miesiącu spodziewać. Być może przewidywany event stanowiłby wreszcie wyczekiwany pokaz rozgrywki; na ten gracze czekają z nie mniejszą niecierpliwością niż na datę premiery. Tę poznaliśmy już wczoraj, zatem kolejnym logicznym krokiem byłoby zaprezentowanie, możliwości samej gry. Niestety w przypadku Sony nie ma pewnych informacji, dopóki sama spółka ich nie ujawni; zostaje nam więc uzbroić się w cierpliwość i… zaczekać do sierpnia.

Przecieków na temat God of War Ragnarok jest mnóstwo; temat wzbudza przecież ogromne zaufanie zarówno wśród dziennikarzy, jak i samych graczy. Według dotychczasowych informacji możemy spodziewać się pokazu gry w czasie jednego z nadchodzących State of Play; być może właśnie to będzie obiecaną przez insidera sierpniową imprezą. Mimo wszystko zalecamy traktowanie informacji z pewnym dystansem; mamy już pewność jednego – że cała sprawa rozwiąże się jeszcze w tym roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie