Zła wiadomość dla kolekcjonerów. The Last of Us Part I nie otrzyma specjalnego wydania w Europie

The Last of Us Part I ma oferować tę samą jakość, co
Newsy PS5

PlayStation potwierdziło, że The Last of Us Part I w wersji Firefly Edition nie trafi do sprzedaży w Europie. Śliczna edycja ominie więc Polskę.

Serwis Gameblog skontaktował się z francuskim oddziałem Sony, który potwierdził, że Firefly Edition nie zostanie wydane w Europie. Jeśli zależało Wam na zgarnięciu tego wydania będziecie musieli albo sprowadzić je zza granicy, albo obejść się smakiem. Firefly Edition jest zarezerwowane tylko i wyłącznie dla mieszkańców USA.

The Last of Us Part I Firefly Edition oferuje sporo ciekawej zawartości dla fanów postapokaliptycznej produkcji Naughty Dog. W zestawie znajdziemy:

  • Grę na PlayStation 5 w specjalnym opakowaniu
  • Steelbook
  • Cztery komiksy The Last of Us: American Dreams z nowymi okładkami
  • Możliwość wcześniejszego odblokowania przedmiotów, w tym ulepszeń do broni
  • Pakiet sześciu skórek do pistoletu, strzelby i łuku

Firefly Edition zostało wycenione na 99,99 dolarów. To najdroższe z dostępnych wydań remake’u The Last of Us.

Osobiście bardzo ubolewam nad faktem, że Firefly Edition nie trafi do polski. Nie jestem kolekcjonerem, ale chętnie zgarnąłbym takie wydanie z komiksami i przepięknym steelbokiem, aby zdobiło moją półkę z grami. Nie zależy mi jednak na tyle bardzo, aby dopłacić sporą sumkę do sprowadzenia gry z USA.

Remake The Last of Us zadebiutuje na PS5 już 2 września bieżącego roku. Nieco później (choć nie znamy dokładnego terminu) ma ukazać się port na PC.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie