Gry za darmo z Epic Games Store. Ostatnie godziny na odebranie trzech tytułów

Gry za darmo z Epic Games Store. Ostatnie godziny na odebranie trzech tytułów
Newsy PC

Gry za darmo z Epic Games Store zmieniają się co czwartek; macie zatem już tylko kilka godzin, by odebrać aktualnie proponowane tytuły.

W najnowszym rozdaniu do graczy mogą trafić aż trzy różnorodne tytuły. Epic Games przechodzi pod tym kątem samych siebie – gry za darmo to u nich standard, lecz rzadko możemy liczyć na aż tak bogate rozdawnictwo. Jeśli jeszcze nie skorzystaliście z aktualnej oferty, na bezpłatne przypisanie do konta nadal czekają: Geneforge 1 – Mutagen, Iratus: Lord of the Dead oraz Hood: Outlaws & Legends. Na odebranie macie jeszcze kilka godzin, jako że oferta zmienia się o 17:00; dobrą wiadomością jest jednak to, że tytuły pozostaną w Waszych bibliotekach już na zawsze.

W aktualnej paczce bezpłatnych tytułów znajdzie się przede wszystkim coś dla fanów RPG. Jeśli wolicie klimaty fantasy i macie czas na ponad 50 godzin rozgrywki, to do gustu może wam przypaść Geneforge 1 – Mutagen. Iratus: Lord of the Dead to z kolei propozycja dla wielbicieli nieco mroczniejszych produkcji; tytuł to połączenie taktycznej turówki z roguelike. Wreszcie z trzecim tytułem możecie stać się banitami i wraz z całą drużyną walczyć o łupy w średniowiecznym świecie. Hood: Outlaws & Legends, podobnie jak poprzednie dwa tytuły, można odebrać już tylko dziś.

Nowe darmowe gry na portalu pojawiają się o godzinie 17:00 polskiego czasu. O ile sprawdzi się wcześniejsza zapowiedź Epica, już dziś wieczorem będziecie mogli odebrać Killing Floor 2 i Ancient Enemy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie