DoGRYwka – więcej Cyberpunka 2077, kolejna gra PlayStation na PC i spełniający się przeciek NVIDIA

DoGRYwka – więcej Cyberpunka 2077, kolejna gra PlayStation na PC i spełniający się przeciek NVIDIA
Newsy PC PS4 PS5 Switch Technologie Xbox Series Xbox Series S XOne

Paweł Sasko z CD Projekt RED poruszył temat dodatków do Cyberpunk 2077. Uspokoił fanów, iż deweloperzy faktycznie pracują nad dodatkową zawartością do gry. Przed nimi jednak „sporo do zrobienia”.

Być może poznaliśmy kolejną grę eksklluzywną dla PlayStation, która niebawem może ukazać się na PC. Chodzi o spin-off serii LittleBigPlanet. Najnowsze odkrycia w katalogu SteamDB wskazują, iż zapowiedź mogłaby nastąpić niedługo. Taką przynajmniej mamy nadzieję.

Pamiętacie olbrzymi przeciek NVIDIA? Nie tak dawno temu w internecie pojawiła się cała lista zaskakujących pozycji z bazy danych firmy. Okazuje się, że potwierdza się z niej coraz więcej gier. Czyżby leak roku stał się jednak leakiem stulecia?

Poniżej znajdziecie resztę dzisiejszych newsów!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie