Cyberpunk 2077 nadal się rozwija. Deweloper wspomniał o dodatkach

Cyberpunk 2077 - V
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

W lutym Cyberpunk 2077 dostał wielką aktualizacją 1.5, która znacznie poprawiła rozgrywkę. Nadal nie poznaliśmy jednak szczegółów pierwszego dodatku, co niepokoi graczy.

Quest Director gry, Paweł Sasko, postanowił uspokoić społeczność fanów. Deweloper potwierdził, że dodatek dalej powstaje. CD Projekt nadal przygotowuje też kolejne poprawki, które usprawnią Cyberpunka 2077. Z oczywistych względów nie podano konkretów dotyczących dodatku (lub dodatków) i kolejnych aktualizacji.

Nie mogę nic powiedzieć o naszych planach na przyszłość. Ale mogę was zapewnić, że pracujemy nad rozszerzeniami. Pracujemy nad rzeczami dla was.
Wciąż ulepszamy grę, ponieważ wszyscy jesteśmy świadomi, że jest jeszcze wiele do zrobienia. Cieszymy się, że podoba wam się 1.5, a to daje nam większą motywację do pracy dla was, ponieważ okazujecie nam swoje uznanie.

– powiedział Quest Director Cyberpunka 2077, Paweł Sasko, w trakcie transmisji

Z jednej strony brak nowych wieści o dodatku do gry może nieco niepokoić, a z drugiej jest zrozumiały. CD Projekt nadal poprawia obecne w grze błędy i zapewne wkrótce ujrzymy kolejną dużą aktualizację. Nie zdziwiłbym się jednak, gdyby pierwszy duży dodatek do Cyberpunka 2077 ukazał się jeszcze w tym roku.

Należy pamiętać, że CD Projekt RED przygotowuje też inne projekty. Niedawno zapowiedziano, że Wiedźmin 4 jest już w drodze. Dodatkowo studio tworzy kolejną grę związaną z Gwintem, czyli Project Golden Nekker. Możliwe, że to nie jedyne gry, nad którymi obecnie pracuje CD Projekt.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie