Nowe gry na PS4 i PS5. Ratowanie świata, klimatyczna podróż i koniki

PlayStation - logo z ogniem
PS4 PS5

Jak co tydzień, tak i w ciągu najbliższych dni na PS4 i PS5 trafią nowe gry. Posiadacze konsol PlayStation już niedługo zapoznają się z trzema tytułami.

Nobody Saves the World (PS5, PS4 – 14 kwietnia) – tytuł dla fanów nieszablonowych gier akcji. Lubicie produkcje hack and slash? Uwielbiacie pokręcone postacie i zabawne dialogi? Marzyliście kiedyś o zmienieniu się w ślimaka albo smoka? Jeśli odpowiedzieliście trzy razy „tak”, Nobody Saves the World jest dla Was. Za tytuł ten odpowiadają twórcy świetnego Guacamelee!.

Road 96 (PS5 – 14 kwietnia) – bardzo dobrze oceniana produkcja Digixart wreszcie trafi na PS5. W grze wcielamy się postać, która próbuje dotrzeć do granicy fikcyjnego państwa Petria. W trakcie rozgrywki napotkamy szereg intrygujących bohaterów i podejmiemy wiele decyzji, które zadecydują nie tylko o losach protagonisty, ale być może też wielu innych osób.

Winning Post 9 2022 (PS4 – 14 kwietnia) – to kolejna odsłona serii Koei Tecmo, o której istnieniu prawdopodobnie nie wiedzieliście. Winning Post 9 2022 wrzuca gracza w buty właścicieli wirtualnych koni wyścigowych. To zdecydowanie nietypowy tytuł, ale skoro kolejne części wciąż powstają, to najwyraźniej znalazł swoją niszę.

Jeśli jesteście ciekawi premier na wszystkich platformach, sprawdźcie nasze cotygodniowe zestawienie debiutów. Wielkich hitów tym razem nie będzie, ale na rynek trafi kilka zdecydowanie wartych uwagi produkcji.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie