W tej polskiej grze zburzycie domy, parkingi i elektrownię atomową

Demolish & Build 3 - zrzut ekranu
PC

Demolish & Build 3 to nowy symulator demolki od polskiego studia Demolish Games. Produkcja otrzymała pierwszy zwiastun z rozgrywką.

W grze wcielimy się we właściciela firmy zajmującej się wyburzeniami. Naszym głównym zadaniem będzie – a jakże – niszczenie różnych budynków, w tym domów, bloków mieszkalnych, parkingów i… elektrowni atomowych.

Znajdzie się też miejsce na trochę zarządzania. Jako właściciel firmy będziemy zatrudniać nowych pracowników, kupować sprzęt oraz pojazdy i budować biura. Zajmiemy się również zarządzeniem podwładnymi oraz finansami swojego przedsiębiorstwa

Twórcy chwalą się, że w grze zaimplementowano nowy model destrukcji. Dzięki niemu czynione przez graczy zniszczenia będą bardziej realistyczne, a przy tym mają nie zmęczyć zbytnio komputerów. Opublikowane wymagania sprzętowe sugerują, że faktycznie nie będzie to zbyt obciążający sprzęt tytuł – zalecana specyfikacja zawiera kartę graficzną GTX 1060.

Poniżej znajdziecie pierwszy zwiastun gry. Miejcie na uwadze, że zamieszczone w nim fragmenty rozgrywki pochodzą z wersji pre-alpha produkcji.

Niestety nie znamy konkretnego terminu wydania Demolish & Build 3. Grę można już dodawać do listy życzeń na Steam. Miejmy nadzieję, że wkrótce poznamy też datę premiery.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie