DoGRYwka – remake Red Dead Redemption może nie powstać, Battlefield 2042 dostaje pochwały, a konsola do NFT obiecuje cuda

Red Dead Redemption, Battlefield 2042 i
Newsy PC PS4 PS5 Technologie Xbox Series XOne

Wygląda na to, że Rockstar zmienia plany – Red Dead Redemption i GTA IV raczej nie będą już odświeżane. Przypominamy też inne wiadomości z dzisiejszego dnia.

Według wstępnych informacji twórcy wspomnianych gier mieli pomysł na remake pierwszej części Red Dead Redemption oraz podjęcie podobnych prac, choć w znacznie mniejszym zakresie, nad czwartą odsłoną GTA. Przecieki sugerują jednak, że nic z tego nie wyjdzie – a przyczyn może być kilka.

Przyszłość jest dziś, jak wiemy już od dawna. Z duchem czasu idą więc twórcy elektroniki, którzy podobno pracują nad Polium One – „konsolą NFT”. Firma obiecuje rozdzielczość 8K, płynność do 120 klatek na sekundę i ray tracing, a to wszystko w malutkim urządzeniu. Choć jak na razie to wszystko brzmi niezbyt przekonująco, sprawa powinna wyjaśnić się w przeciągu kilku miesięcy.

Battlefield 2042 najwyraźniej zyskuje na jakości. Średnia ocen gry na Steamie wyraźnie się podniosła – obecnie ostatnie recenzje nie są już „w większości negatywne”, lecz „mieszane”. Gratulujemy DICE i życzymy dalszych sukcesów.

Co jeszcze wydarzyło się dziś w gamingowym świecie? Wszystkie wtorkowe wieści znajdziecie poniżej:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie