Nowy zwiastun i data premiery Valkyrie Elysium wyciekły do sieci. Stylowe RPG jest już blisko

Valkyrie Elysium - data premiery i nowy zwiastun wyciekły do sieci
Newsy PC PS4 PS5

Valkyrie Elysium to nowiutkie RPG od Square Enix, które ujrzeliśmy po raz pierwszy w marcu tego roku. Do sieci wyciekła data premiery i kolejny zwiastun prezentujący nadchodzącą produkcję.

Jak zauważyli forumowicze ResetEra, PlayStation przypadkiem udostępniło zwiastun gry i chwilę później go usunęło. W internecie nic jednak nie ginie i wiemy już, że gra zadebiutuje 29 września bieżącego roku… zakładając oczywiście, że termin wydania nie zostanie przesunięty z uwagi na ewentualne perturbacje w trakcie produkcji. Przypominam, że tytuł trafi na PC, PlayStation 4 i PlayStation 5. Na ten moment nie wiadomo nic na temat ewentualnej konwersji na konsole Xbox One, Xbox Series lub Nintendo Switch.

Jak już wspominałem, wraz z datą premiery do sieci wyciekł zwiastun z rozgrywką. Zaprezentowany materiał moim zdaniem wypada dużo lepiej od pierwszej prezentacji gry. Mamy tu sporo efektownego gameplay’u, zapoznanie z paroma postaciami i rzut oka na różnorodne lokacje. Miłośnicy RPG od Square Enix zdecydowanie mają na co czekać.

Choć nie jestem fanem jRPG (z paroma wyjątkami), Valkyrie Elysium mocno przykuwa moją uwagę. Gameplay wygląda fantastycznie, a oprawa audiowizualna oraz klimat również mocno mi pasują.

Mam nadzieję, że jeśli tytuł ten faktycznie okaże się czymś dobrym, nie zostanie przyćmiony przez inne nadchodzące produkcje Square Enix. Przypominam, że firma w ciągu najbliższych miesięcy planuje wydać takie tytuły jak Forspoken, The Diofield Chronicle, remake Live A Live, Star Ocean: The Divine Force i Harvestella.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie