Już jest PS Plus na lipiec 2022. Trzy świetne gry, w tym klimatyczny horror

PS Plus lipiec 2022. Trzy tytuły już dostępne do pobrania
Newsy PS4 PS5

Już od dziś dostępne są nowe gry w PS Plus, czyli te przewidziane na lipiec 2022 roku. Tytuły czekają na odebranie przez najbliższy miesiąc.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami (a także potwierdzonym wówczas przeciekiem) dziś na subskrybentów pakietu PS Plus Essential czekają trzy doskonałe produkcje. Choć do tej pory zdarzało się, że Sony nie proponowało w swojej subskrypcji zbyt wielu ciekawych tytułów, dzisiejszy wybór powinien zadowolić też tych wymagających graczy. Na bezpłatny odbiór czekają bowiem:

  • Arcadegeddon (PS4/PS5)
  • Crash Bandicoot 4: It’s About Time (PS4/PS5)
  • The Dark Pictures Anthology: Man of Medan (PS4)

Pierwsi gracze z pakietem PS Plus Essentials już mogą odebrać swoją paczkę gier przeznaczonych na lipiec 2022 roku. Jeśli jeszcze nie widzicie bezpłatnych tytułów, nie ma powodu do obaw – gry mogą pojawić się jeszcze w ciągu dnia. Sony nie ma niestety jednej ustalonej godziny, o której wrzuca darmowe produkcje; pod tym kątem godny naśladowania jest Epic Games Store, gdzie darmówki pojawiają się regularnie jak w zegarku.

To pierwsza okazja, by odebrać bezpłatne gry w ramach nowej odsłony PS Plus. Subskrypcja w odświeżonej wersji wystartowała w naszym kraju 23 czerwca, czyli stosunkowo późno – gracze w niektórych krajach mogli cieszyć się nowymi pakietami już na początku miesiąca.

Jak Wam się podoba lipcowa paczka darmowych gier w ramach PS Plus?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie