Battlefield 2042 już nie jest taki zły? Pojawiły się pochwały

Battlefield 2042 - żołnierz
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Battlefield 2042 wystartował w koszmarnym stanie i do teraz jest bardzo mocno krytykowany przez graczy. Widać jednak niemałą poprawę w odbiorze gry od czasu ostatniej dużej aktualizacji zawartości.

Sekcja „ostatnich recenzji” gry na Steam od chwili premiery zawierała „w większości negatywne” oceny graczy. Niedawno jednak się to zmieniło i w chwili publikacji artykułu najnowsze recenzje graczy są już „mieszane”. To nadal kiepski jak na grę z wysokiej półki cenowej wynik, ale widać, że gracze podchodzą do BF2042 nieco bardziej pozytywnie.

Battlefield 2042 - oceny graczy
Oceny BF2042 na platformie Steam

Wczytując się w recenzje graczy możemy wywnioskować, że ostatnie aktualizacje gry zrobiły dobrą robotę. Błędów ma nie być już tak dużo, jak w chwili premiery, a i świeża zawartość jest mile widziana. Gracze wyróżniają też nową mapę, która – zdaniem części społeczności – ma być najlepszą w całej grze.

Twinki: Szczerze mówiąc Sezon 1 to krok w dobrym kierunku.

Connor: Faktycznie teraz jest dobrze, przyjemnie się gra i nie ma już tylu bugów.

Chaotic: Nie jest tak źle. Nienawidziłem bety, było tam mnóstwo bugów i brak zawartości. Teraz gra jest w dużo lepszym stanie i potrzebuje trochę więcej zawartości.

Alex: Gra jest faktycznie grywalna, wracam do starych „battlefield moments”, świetnie się bawię.

Patty❤: Od czasu aktualizacji i poprawek (BF2042 – red. ) stał się o wiele lepszy! 8/10, polecam.

Wybrane pozytywne recenzje BF2042 ze Steam

Oczywiście BF2042 nadal nie jest w stanie, którego można by oczekiwać od mającej ponad pół roku na karku gry-usługi. Fajnie, że twórcy załatali najbardziej rażące błędy, ale problemem wciąż pozostaje brak świeżej zawartości. Ostatnia aktualizacja wprowadzająca Sezon 1 dodała trochę nowości, jednak i tak nie wszyscy byli z niej zadowoleni.

DICE rzekomo skupia się na kolejnych aktualizacjach do Battlefield 2042 i pozostaje mieć nadzieję, że znacznie rozbudują one rozgrywkę. Najnowsza odsłona słynnej serii strzelanek nadal ma ogromny potencjał, który czeka na wykorzystanie. Szkoda by było, gdyby się zmarnował.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie