PG Exclusive

Przejdź do PG Exclusive

Oferta Games with Gold dla konsol Xbox One oraz Xbox 360.

|| Znajdziecie tutaj aktualne informacje dotyczące wszystkiego, co jest związane z programem GwG.

Z oferty Games with Gold mogą korzystać ci posiadacze konsol Microsoftu, którzy wykupili subskrypcję Xbox Live Gold. Możemy wówczas pobierać – bez dodatkowych opłat – kilka gier w miesiącu. Tytuły na kolejny okres są ujawniane pod koniec mijającego miesiąca. W odróżnieniu od konkurencyjnego PS Plus, pobrane w ramach GwG gry dostajemy na zawsze, a nie jedynie na czas opłacania abonamentu, w tym przypadku Xbox Live Gold.

Oferta Games with Gold (GwG) obejmuje zazwyczaj trzy lub cztery gry. Część jest przeznaczona dla Xboksa One, część dla X360. Są one dostępne do darmowego pobrania przez dany okres – np. jedna gra przez cały miesiąc, druga przez pierwszą połowę miesiąca, a trzecia w ostatnich tygodniach miesiąca. Każda gra w ofercie (wybrana przez Xbox) jest dostępna do pobrania ze sklepu Xbox Store. Musimy również pamiętać, że niektóre gry z oferty Games with Gold mogą być dostępne wyłącznie dla użytkowników, którzy ukończyli 18 lat.

W sklepie Microsoftu roczny abonament Xbox Live Gold, który daje nam dostęp do programu Games with Gold (GwG), kosztuje około 250 złotych.

Złote konto Xbox Live to również inne korzyści, np. liczne promocje na gry, zabawa sieciowa czy dostęp do filmów i programów w jakości HD.

Oferta Games with Gold