Klątwa Games with Gold przełamana. Dwie dobre gry w ofercie na czerwiec

Games with Gold marzec 2022
Games with Gold Newsy X360 Xbox Series XOne

Poznaliśmy pakiet pierwszych gier w Xbox Games with Gold na czerwiec 2022. Wygląda na to, że wreszcie obędzie się bez średniaków w zestawie.

W Microsoft Store pojawiła się przedwcześnie oferta GwG na czerwiec. Subskrybenci Golda otrzymają dostęp do dwóch tytułów, a najpewniej wkrótce poznamy kolejne produkcje, które trafią do oferty.

Subskrybenci Xbox Live Gold zgarną następujące tytuły:

  • Super Meat Boy (Xbox 360, Xbox One i Xbox Series we wstecznej kompatybilności)
  • Aven Colony (Xbox One i Xbox Series)

Super Meat Boy to kultowa już platformówka, w której gracze wcielają się w rolę sympatycznego ludzika próbującego uratować swoją ukochaną. Choć tytuł wygląda niepozornie, w praktyce jest niesamowicie wymagający i przypadnie do gustu miłośnikom trudnych gier. Nawet jeśli nie lubicie produkcji tego typu, zdecydowanie warto sprawdzić.

Aven Colony jest rozbudowaną strategią, w której celem gracza jest zbudowanie nowego domu dla ludzkości na obcej planecie. Nie będzie to proste zadanie, wszak na Aven Prime żyją śmiercionośnie niebezpieczne stwory, a i środowisko nie należy do specjalnie przyjaznych. Czego się nie robi dla dobra ludzkości?

Microsoft powinien niedługo oficjalnie ujawnić pełną ofertę Xbox Games with Gold na czerwiec 2022. Na ogłoszenie trzeba jednak jeszcze trochę poczekać. Wkrótce powinniśmy też ujrzeć kolejne tytuły zmierzające do Xbox Game Pass.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie