Xbox Games with Gold na kwiecień 2022 potwierdzone. Gorzej od Plusa?

Games with Gold marzec 2022
Games with Gold X360 Xbox Series Xbox Series S XOne

Zaprezentowano zestaw gier, który zgarniemy w ramach oferty Games with Gold na kwiecień 2022. Jeśli myśleliście, że wyciekła niedawno oferta PS Plus na kwiecień jest kiepska, to w porównaniu do tej jednak nie wypada tak źle.

W tym miesiącu nie liczcie ani na gry od dużych wydawców, ani na wysoko oceniane indyki. Szału niestety nie ma. Games with Gold utrzymuje swoją kiepską passę.

Oto tytuły, które zgarniemy w Xbox Games with Gold na kwiecień 2022:

  • Another Sight – od 1 kwietnia do 30 kwietnia
  • Hue – od 16 kwietnia do 15 maja
  • Outpost Kaloki X – od 1 kwietnia do 15 kwietnia
  • MX vs ATV Alive – od 16 kwietnia do 30 kwietnia

Another Sight to średnio oceniana gra osadzona w steampunkowym Londynie w 1899 roku. Gracz śledzi w niej przygodę pewnej nastolatki i rudego kota.

Hue jest całkiem udaną produkcją logiczną. Główne skrzypce grają w niej kolory, które łączą się z różnorodnymi zagadkami. Wszystko to podszyto historią o poszukiwaniu zaginionego członka rodziny.

Outpost Kaloki X przypadnie do gustu miłośnikom staroszkolnych tycoonów. W grze prowadzimy stację kosmiczną i dbamy o to, aby odwiedzający ją kosmici chętnie wydawali galaktyczną gotówkę.

Lubicie wyścigi terenowe? Jeśli tak, możliwe, że polubicie też MX vs. ATV Alive. W tytule tym spróbujecie swoich sił na różnorodnych torach w trakcie pojedynczych wyścigów lub dłuższych zawodów.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie