Games with Gold

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Games with Gold styczeń 2021 – mocna oferta noworoczna

Microsoft ujawnił ofertę Games with Gold styczeń 2021. Noworoczny zestaw z pewnością ucieszy wielu graczy. Jest na co czekać!

W końcu doczekaliśmy się ujawnienia oferty Games with Gold na styczeń. Tym razem nie postawiono na najnowsze tytuły AAA, ale i tak jest naprawdę nieźle.

Oto pełna oferta Games with Gold styczeń 2021:

  • Little Nightmares (XOne, Xbox Series) – dostępne od 1 stycznia do 31 stycznia
  • Dead Rising (Remastered, XOne, Xbox Series) – dostępne od 16 stycznia do 15 lutego
  • The King of Fighters XIII (XOne, X360, Xbox Series) – dostępne od 1 stycznia do 15 stycznia
  • Breakdown (XOne, X360, Xbox Series) – dostępne od 16 stycznia do 31 stycznia

Szczególnie warte uwagi jest Little Nightmares, czyli kameralny horror od Tarsier Studios. Gra zebrała bardzo dobre recenzje i wkrótce na rynku pojawi się jej druga część.

Warto również rzucić okiem na odświeżone Dead Rising. Każdy fan produkcji z zombie w roli głównej zdecydowanie powinien się zapoznać z pierwszą odsłoną DS. Sama rozgrywka zestarzała się z gracją.

Pozostałe dwa tytuły, czyli The King of Fighters XIII i Breakdown to nieco starsze tytuły, które mogą razić przestarzałą oprawą, ale niewykluczone, że wciąż bawią. Jeśli nie przeszkadza wam mało imponująca grafika, to zdecydowanie warto zwrócić na nie uwagę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się