Games with Gold na maj 2023 to dwie bardzo dobrze oceniane gry

Games-with-Gold
Games with Gold Newsy Xbox Series XOne

Poznaliśmy już ofertę Games with Gold na przyszły miesiąc i choć nie dostajemy wielkich nowych hitów, to nie ma co narzekać. Ale pod warunkiem, że lubisz rerto oraz indyki.

Oferta Games with Gold na maj 2023 to dwie gry, które będziemy mogli pobierać wkrótce na konsolach Xbox One oraz Xbox Series. Microsoft postawił na mniejsze, ale sprawdzone i lubiane przez graczy tytuły.

Games with Gold maj 2023 – oto oferta

Pierwszą grą w majowym GwG są wyścigi w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Mowa o Star Wars Episode I: Racer, które pierwotnie pojawiło się w 1999 roku na PC, lecz w 2020 roku zostało odświeżone na Xbox One. Możesz zatem wcielić się np. w Anakina Skywalkera i wziąć udział w niebezpiecznych wyścigach ścigaczy.

Drugim tytułem jest natomiast mała gra logiczno-platformowa Hoa. Tutaj, zamiast adrenaliny, mamy poczuć prawdziwy i błogi relaks, co podkreślają twórcy tytułu w opisie gry. Odprężająca muzyka, nieśpieszna fabuła i uroczy świat czekają na wszystkich pędzących i zapracowanych graczy.

  • Star Wars Episode I: Racer (dostępne do pobrania od 1 do 31 maja)
  • Hoa (dostępne do pobrania od 16 do 31 maja)

Zerknijcie na zwiastuny produkcji i dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie pobrać gry z nowej oferty GwG na maj!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie