Xbox Games with Gold na sierpień 2022 ujawnione. 4 dobre gry w ofercie

Xbox Games with Gold na czerwiec 2023.
Games with Gold Xbox Series XOne

Oferta Xbox Games with Gold na sierpień 2022 została oficjalnie ujawniona. Do graczy zmierzają cztery produkcje, w tym bardzo udana odsłona serii Saints Row.

Choć nie każdy będzie zadowolony z oferowanego w sierpniu zestawu, bo brak mu wielkich i świeżych hitów, zaprezentowane produkcje nie pozostawiają wiele do życzenia w kwestii jakości. Jeśli lubicie tytuły niezależne i starsze gry, poczujecie się jak w domu.

Xbox Games with Gold na sierpień 2022 – gry w ofercie

  • Saints Row 2 (Xbox 360, Xbox One i Xbox Series) – dostępne od 1 do 15 sierpnia
  • Calico (Xbox One i Xbox Series) – dostępne od 1 do 31 sierpnia
  • Monaco: What’s Yours Is Mine (Xbox 360, Xbox One i Xbox Series) dostępne od 16 do 31 sierpnia
  • ScourgeBringer (Xbox One i Xbox Series) – dostępne od 16 sierpnia do 15 września

Saints Row 2 to gra, której chyba nie muszę nikomu przedstawiać. Kultowa produkcja studia Volition do dziś potrafi sprawiać masę frajdy i zdecydowanie warto ją nadrobić.

Jeśli lubicie koty, koniecznie sprawdźcie Calico. To urocza gra, w której Waszym celem jest odbudowanie kociej kawiarni i wypełnienie jej słodkimi kiciami.

Monaco: What’s Yours Is Mine to już swoisty klasyk wśród tytułów niezależnych. Gracze wcielają się w rabusiów, których celem jest wykonanie włamania tak szybko i sprawnie, jak to tylko możliwe.

Na dokładkę coś dla fanów wyzwania. ScourgeBringer jest wymagającą platformówką roguelite, która wysyła gracza w podróż po tajemniczych lokacjach wypełnionych po brzegi przeciwnikami.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie