Xbox Games with Gold na sierpień 2022 ujawnione. 4 dobre gry w ofercie

Games with Gold luty 2023. Źle nie jest, ale za to jest tragicznie
Games with Gold Xbox Series XOne

Oferta Xbox Games with Gold na sierpień 2022 została oficjalnie ujawniona. Do graczy zmierzają cztery produkcje, w tym bardzo udana odsłona serii Saints Row.

Choć nie każdy będzie zadowolony z oferowanego w sierpniu zestawu, bo brak mu wielkich i świeżych hitów, zaprezentowane produkcje nie pozostawiają wiele do życzenia w kwestii jakości. Jeśli lubicie tytuły niezależne i starsze gry, poczujecie się jak w domu.

Xbox Games with Gold na sierpień 2022 – gry w ofercie

  • Saints Row 2 (Xbox 360, Xbox One i Xbox Series) – dostępne od 1 do 15 sierpnia
  • Calico (Xbox One i Xbox Series) – dostępne od 1 do 31 sierpnia
  • Monaco: What’s Yours Is Mine (Xbox 360, Xbox One i Xbox Series) dostępne od 16 do 31 sierpnia
  • ScourgeBringer (Xbox One i Xbox Series) – dostępne od 16 sierpnia do 15 września

Saints Row 2 to gra, której chyba nie muszę nikomu przedstawiać. Kultowa produkcja studia Volition do dziś potrafi sprawiać masę frajdy i zdecydowanie warto ją nadrobić.

Jeśli lubicie koty, koniecznie sprawdźcie Calico. To urocza gra, w której Waszym celem jest odbudowanie kociej kawiarni i wypełnienie jej słodkimi kiciami.

Monaco: What’s Yours Is Mine to już swoisty klasyk wśród tytułów niezależnych. Gracze wcielają się w rabusiów, których celem jest wykonanie włamania tak szybko i sprawnie, jak to tylko możliwe.

Na dokładkę coś dla fanów wyzwania. ScourgeBringer jest wymagającą platformówką roguelite, która wysyła gracza w podróż po tajemniczych lokacjach wypełnionych po brzegi przeciwnikami.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie