Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Games with Gold wrzesień 2020 – oferta i gry na Xbox One i X360

Microsoft ujawnił dzisiaj, jakie gry wpadną do oferty Games with Gold wrzesień 2020. Jest The Division, de Blob 2 i dwie inne gry.

Wiemy już, co wpadnie do oferty Games with Gold wrzesień 2020. Posiadacze starszej konsoli pobiorą de Blob 2 oraz Armed and Dangerous. Natomiast na Xbox One zagramy we wspomniane gry w ramach wstecznej kompatybilności, oraz dodatkowo w Tom Clancy’s The DivisionThe Book of Unwritten Tales 2.

Games with Gold wrzesień 2020 – oferta / gry

  • Tom Clancy’s The Division (Xbox One) – dostępne w dniach 1-30 września
  • The Book of Unwritten Tales 2 (Xbox One) – dostępne w dniach 16 września-15 października
  • de Blob 2 (Xbox 360 / Xbox One) – dostępne w dniach 1-15 września
  • Armed and Dangerous (Xbox 360 / Xbox One) – dostępne w dniach 16-30 września

Microsoft przypomina, że z Games with Gold posiadacze abonamentu Xbox Live Gold otrzymują w ciągu roku 48 dodatkowych gier, po dwie miesięcznie na konsole Xbox One i Xbox 360. Wraz z wprowadzeniem usługi wstecznej kompatybilności, tytuły udostępnione w programie na konsolę Xbox 360 działają jednocześnie na Xbox One – tym samym podwajając ofertę dla jej posiadaczy. Uruchamianie gier Xbox 360 z płyt lub wersji cyfrowych na Xbox One jest bezpłatne i nie wymaga ponownego zakupu gier. Na Xbox One dostępna jest również funkcja zakupu gier na konsolę Xbox 360 we wstecznej kompatybilności bezpośrednio z konsoli. Z jednego abonamentu Gold można skorzystać jednocześnie na konsoli Xbox 360 i na Xbox One, w ramach tego samego konta, jak również udostępniać konto Gold innym użytkownikom konsoli Xbox One, dzięki funkcji Moja konsola domowa.

Abonament Xbox Live Gold jest również dostępny w ramach pakietu Xbox Game Pass Ultimate, umożliwiającego dodatkowo dostęp do ponad 100 najlepszych gier na konsole Xbox One oraz tytułów na komputerach PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Każdy posiadacz konta Xbox Live może skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi Xbox Game Pass.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się