PS Plus na styczeń znów miażdży konkurencję. Przy nim Games with Gold to jakiś żart

Xbox Games with Gold na marzec 2023
Games with Gold Newsy Xbox Series XOne

Mam wrażenie, że oferta Games with Gold od Microsoftu pojawia się po prostu dlatego, bo… musi. Po raz kolejny wygląda niezwykle blado przy liście gier z nowego PS Plus.

Sony ujawniło ofertę PS Plus styczeń 2023 kilkanaście godzin wcześniej przed konkurencją. Po Nowym Roku posiadacze konsol PlayStation pobiorą Star Wars Jedi: Fallen Order, Fallout 76 oraz Axiom Verge 2. Dwie duże marki oraz jeden bardzo dobry indyk. Teraz “zieloni” pokazali, co czeka właścicieli konsol Xbox w nadchodzącym miesiącu. No cóż… słabo, aż piszczy.

Games with Gold styczeń 2023 – lista gier – oferta

W styczniu oferta GwG ograniczy się do dwóch gier. Pierwsza to Iris Fall (dostępna od 1 do 31 stycznia). To gra przygodowa z elementami logicznymi, gdzie wcielamy się w dziewczynkę przemierzającą tajemniczy labirynt, podążając za swoim kotem. Druga produkcja to Autonauts (dostępna od 16 stycznia do 15 lutego), połączenie strategii ekonomicznej i symulacji, w której wyruszamy na podbój kosmosu.

Choć obie gry posiadają bardzo dobre opinie wśród graczy, nijak się mają do takich tytułów jak wspomniane Plusowe Star Wars Jedi: Fallen Order lub Fallout 76.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie