Oto oferta Games with Gold październik 2021. Dla mnie rewelacja

Xbox Games with Gold na czerwiec 2023.
Games with Gold Xbox Series Xbox Series S XOne

Microsoft oficjalnie ogłosił ofertę Games with Gold na październik 2021. W tym miesiącu coś w sam raz dla fanów retro i gier indie. Rzućcie okiem na dobrodziejstwa, które Was czekają.

Games with Gold październik 2021 – jakie gry trafią do oferty?

  • Aaero – od 1.10 do 31.10
  • Hover – od 16.10 do 15.11
  • Castlevania: Harmony of Despair – od 1.10 do 15.10
  • Resident Evil Code: Veronica X – od 16.10 do 31.10
Games with Gold październik 2021 - oferta gier

Nie będę ukrywał, że od dawna nie było sytuacji, by wszystkie cztery gry z Golda przypadły mi do gustu. W tym miesiącu na szczęście dokładnie tak jest. Każdą z produkcji Warto zainteresować się z zupełnie innego powodu.

Aeero to przepiękna zręcznościówka o podróżowaniu i walce z poziomu statku kosmicznego. Czeka Was masa kolorowych krajobrazów i ogrom niebezpiecznych przeciwników rodem z filmów Sci-Fi. Całości przygrywa soundtrack przepełniony muzyką elektroniczną, więc idealnie dla osób lubujących się w tym gatunku muzycznym.

Pozostając w tematach najróżniejszych barw, Hover powinien trafić w gusta fanów nabijania jak najwyższych wyników. Wcielcie się w bohatera wykonującego najróżniejsze akrobacje po przeogromnym, futurystycznym mieście.

Castlevania: Harmony of Despair to niezwykle trudny platformer z 2011 roku. Pixel-artowa oprawa graficzna, kultowy już ścieżka dźwiękowa i masa poziomów do eksploracji to tylko kilka powodów, by sprawdzić swoje siły przy tej pozycji.

Na sam koniec coś dla wyjadaczy cyklu Rezydencji Zła, czyli Resident Evil Code: Veronica X. To bezpośrednia kontynuacja wydarzeń rozgrywanych w drugiej odsłonie, dlatego rekomenduję najpierw nadrobić poprzednie części.

A Wam jak podoba się oferta Games with Gold na październik 2021? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie