Games with Gold - październik 2021

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

Oto oferta Games with Gold październik 2021. Dla mnie rewelacja

Microsoft oficjalnie ogłosił ofertę Games with Gold na październik 2021. W tym miesiącu coś w sam raz dla fanów retro i gier indie. Rzućcie okiem na dobrodziejstwa, które Was czekają.

Games with Gold październik 2021 – jakie gry trafią do oferty?

  • Aaero – od 1.10 do 31.10
  • Hover – od 16.10 do 15.11
  • Castlevania: Harmony of Despair – od 1.10 do 15.10
  • Resident Evil Code: Veronica X – od 16.10 do 31.10
Games with Gold październik 2021 - oferta gier

Nie będę ukrywał, że od dawna nie było sytuacji, by wszystkie cztery gry z Golda przypadły mi do gustu. W tym miesiącu na szczęście dokładnie tak jest. Każdą z produkcji Warto zainteresować się z zupełnie innego powodu.

Aeero to przepiękna zręcznościówka o podróżowaniu i walce z poziomu statku kosmicznego. Czeka Was masa kolorowych krajobrazów i ogrom niebezpiecznych przeciwników rodem z filmów Sci-Fi. Całości przygrywa soundtrack przepełniony muzyką elektroniczną, więc idealnie dla osób lubujących się w tym gatunku muzycznym.

Pozostając w tematach najróżniejszych barw, Hover powinien trafić w gusta fanów nabijania jak najwyższych wyników. Wcielcie się w bohatera wykonującego najróżniejsze akrobacje po przeogromnym, futurystycznym mieście.

Castlevania: Harmony of Despair to niezwykle trudny platformer z 2011 roku. Pixel-artowa oprawa graficzna, kultowy już ścieżka dźwiękowa i masa poziomów do eksploracji to tylko kilka powodów, by sprawdzić swoje siły przy tej pozycji.

Na sam koniec coś dla wyjadaczy cyklu Rezydencji Zła, czyli Resident Evil Code: Veronica X. To bezpośrednia kontynuacja wydarzeń rozgrywanych w drugiej odsłonie, dlatego rekomenduję najpierw nadrobić poprzednie części.

A Wam jak podoba się oferta Games with Gold na październik 2021? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się