DoGRYwka – grafiki z Call of Duty: Black Ops 5, zamykane serwery Ubisoftu i wsteczna kompatybilność z PS3

Call of Duty Black Ops 5, Ubisoft i PS3 - DoGRYwka
Newsy PC PS3 PS4 PS5 Technologie Xbox Series XOne

Dziś w gamingowym świecie nie działo się zbyt wiele, ale i tak mamy kilka dobrych wiadomości. Otrzymaliśmy chociażby wgląd w prawdopodobne grafiki koncepcyjne z Call of Duty: Black Ops 5.

Chwilowe spowolnienie w liczbie mógł wywołać zresztą amerykański długi weekend; dziś 4 lipca, a więc narodowe święto w Stanach Zjednoczonych. Podczas gdy amerykańscy gracze, deweloperzy i wydawcy świętują, my sprawdziliśmy, co ciekawego działo się w ostatnim czasie. Pojawiły się między innymi grafiki koncepcyjne z CoD: Black Ops 5. O ile dotychczasowe wieści zyskają potwierdzenie, produkcji doczekamy się dopiero w przyszłym roku. Do tego czasu zapewne czeka nas jeszcze wiele mniej lub bardziej wiarygodnych przecieków – a wszystko zweryfikuje czas.

Pojawił się także problem na serwerach Ubisoftu. Firma ma w planach zamknięcie serwerów kolejnych gier, gracze mogą również utracić dostęp do niektórych DLC. Ograniczenie lub wyłączenie usług sieciowych będzie dotyczyć m.in. Far Cry 3, Rayman Legends czy wybranych starszych części serii Assassin’s Creed.

Usługi sieciowe to jednak nie wszystko. Być może do niektórych gier z PS3 powrócimy w ramach emulacji na konsolach nowej generacji. Wskazywałby na to jeden z zarejestrowanych przez Sony patentów; byłoby to spore usprawnienie dla tych, których nie satysfakcjonuje gra w chmurze zaproponowana w nowym PS Plus.

Sprawdźcie, czy nie ominęła Was żadna z dzisiejszych wiadomości.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie