Wyciekły grafiki z Call of Duty: Black Ops 5. Bez powrotu do przyszłości

Call of Duty Black Ops Cold War - grafika z żołnierzem
Newsy PC PS5 Xbox Series

Do sieci wyciekły grafiki koncepcyjne z Call of Duty: Black Ops 5. Produkcja ma zadebiutować w 2024 roku i najprawdopodobniej właśnie poznaliśmy jej setting.

Za grę rzekomo odpowiada studio Treyrach i ma być ona kontynuacją całkiem udanego Black Ops Cold War. Wyciekłe do sieci zrzuty ekranu znajdziecie w tym miejscu. Znaleziono je w plikach Call of Duty Mobile wraz z materiałami z innych odsłon serii, w tym Modern Warfare II. Miejcie na uwadze, że są one dostępne w chwili publikacji artykułu i niewykluczone, że Activision doprowadzi do ich usunięcia.

Szósta i siódma zaprezentowana grafika noszą nazwy Stealth i Pillage. Co ciekawe, obrazek o tytule Stealth pokazuje samolot Lockheed F-117 Nighthawk, a osoby odpowiedzialne za przeciek twierdzą, że akcja gry ma toczyć się w trakcie I wojny w Zatoce Perskiej w latach 90-tych. Biorąc pod uwagę, że F-117 był wykorzystywany przez USA między w latach 1983-2008, jest to jak najbardziej prawdopodobne. Dodatkowo jest to samolot dość mocno kojarzony z tym właśnie konfliktem.

Trzeba mieć jednak na uwadze, że omawiane grafiki mogą jednak nie dotyczyć Call of Duty od Treyarch lub mogą być one po prostu nieaktualne. Z uwagi na nietypowe źródło ich pochodzenia polecam podchodzić do teorii osób odpowiedzialnych za przeciek z dystansem. Wieści te kłócą się też z przeciekiem, którego autorem jest Tom Henderson.

Wcześniejsze plotki sugerowały, że Call of Duty zrobi sobie przerwę w 2023 roku i produkcja Treyarch zadebiutuje dopiero w 2024 roku. Do teraz nie mamy pewności czy faktycznie tak się stanie, ale jest to prawdopodobne.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie