Twórcy God of War Ragnarok reagują na złe zachowanie graczy. „Ta pasja nie powinna być toksyczna”

God of War Ragnarok - zrzut ekranu
Newsy PS4 PS5

Twórcy God of War Ragnarok postanowili zareagować na skandaliczne zachowanie niektórych graczy. Na mocnej wiadomości od reżysera GoW z 2018 roku się nie skończyło. Deweloperzy proszą o szacunek.

Santa Monica Studio opublikowało oświadczenie, w której prosi graczy o traktowanie siebie nawzajem, gier i deweloperów z szacunkiem. Twórcy Ragnarok dostrzegają falę toksyczności zalewającą społeczność i nie chcą, aby dalej się ona rozlewała.

Każda osoba w Santa Monica Studio pracuje nad stworzeniem gry, z której jesteśmy dumni i w którą, mamy nadzieję, będziecie grać z przyjemnością po jej wydaniu.
Nasi fani inspirują nas i rozumiemy pasję i chęć uzyskania większej ilości informacji. Ale ta pasja nie powinna być toksyczna ani odbywać się kosztem godności żadnego człowieka.
Uczcijmy naszą społeczność, traktując siebie nawzajem, każdą grę i dewelopera z szacunkiem.

Oświadczenie Santa Monica Studio

Powyższa wiadomość to reakcja na niedawna wydarzenia mające miejsce w społeczności fanów God of War. Część graczy zaczeła domagać się ujawnienia daty premiery gry, co poskutkowało wieloma toksycznymi komentarzami opublikowanymi w mediach społecznościowych.

Co więcej, niektórzy pokusili się nawet o wysłanie zdjęcia przyrodzenia producentce gry, aby ta… zdradziła termin wydania wyczekiwanego tytułu. Serio, ktoś wpadł na taki „świetny” pomysł.

Choć przedłużający się brak informacji na temat premiery God of War Ragnarok może irytować, nękanie deweloperów to spora przesada. Przedwczesne ujawnienie terminu wydania niewiele zmieni, a Santa Monica Studio dzięki zachowaniu tajemnicy może uniknąć rozczarowania fanów ewentualnym przesunięciem daty debiutu gry. Cierpliwość popłaca.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie