Czekasz na nowe inFamous lub Sly Cooper? Mam dla Ciebie bardzo złą wiadomość

inFamous - Cole MacGrath
Newsy PS5

Studio Sucker Punch zdementowało na swoim blogu krążące po sieci od jakiegoś czasu plotki. Mam złe wieści dla graczy liczących na nowe inFamous lub Sly Cooper.

Studio potwierdziło, że nowe odsłony obu serii nie znajdują się na ten moment w produkcji. Choć Sucker Punch nie skreśla z góry stworzenia wspomnianych kontynuacji, w tej chwili skupia się na innej grze.

Skupiając się na naszym obecnym projekcie, nie planujemy obecnie powrotu do inFamous czy Sly Cooper, a żadne inne studio nie pracuje obecnie nad projektami związanymi z tymi franczyzami. Te postacie są bardzo wyjątkowe i bliskie naszym sercom, więc chociaż nigdy nie powiemy „nigdy” ponownemu otwarciu tych drzwi w przyszłości, na razie nie ma żadnych gier z serii inFamous ani Sly Cooper w przygotowaniu.

– informuje Sucker Punch

Jest jednak jedna dobra wiadomość. Deweloperzy potwierdzili, że przeprowadzą konserwację serwerów inFamous 2, dzięki czemu gracze będą mogli dłużej cieszyć się treściami generowanymi przez społeczność. Mała rzecz, a jednak cieszy.

Wiemy, że wiele osób gra w te gry nawet dziś, więc wkrótce przeprowadzimy konserwację serwerów inFamous 2 UGC (treści generowanych przez społeczność – red. ), aby przenieść je do nowego domu, który pozwoli im działać nieco dłużej. W końcu będziemy musieli je wyłączyć, ale chcemy, aby działały jak najdłużej dla graczy, którzy wciąż są aktywni.

To prawie pewne, że Sucker Punch obecnie pracuje nad nową grą Ghost of Tsushima, być może z inną lokację wyciągniętą do tytułu. Oferty pracy w studiu dają jasno do zrozumienia, że za jakiś czas ogramy kolejną samurajską przygodę. Szkoda, że nowe inFamous i Sly Cooper nie są na razie możliwe, ale kto wie, może na tej generacji jeszcze się ich doczekamy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie