Premiery gier wrzesień 2023. 10 atomowych bomb, które zniszczą wolny czas

premiery gier wrzesien
Premiery gier Premiery miesiąca

Czas w szkole i pracy będzie nam się dłużyć jak nigdy. Wszystko przez premiery gier na wrzesień 2023, które zapowiadają się bosko.

CDPR, Bethesda, EA Sports skierowały swoje pociski typu grube AAA w nasze przemęczone PC i konsole. Przez najbliższy miesiąc będą bez skrupułów bombardować nasze platformy, i obserwować jak z ludzi zamieniamy się w zombie. Tak, aż takie dobre gry zmierzają w naszą stronę i nie ma szans, aby uniknąć wielogodzinnego grania. Przygotujcie się na potężne eksplozje, bo wrzesień będzie bombowy!

Premiery gier wrzesień 2023 – TOP 10


Starfield

Platformy: PC, XSX
Data premiery: 6 września 2023
Producent: Bethesda Softworks
Wydawca: Bethesda Softworks

ZAMÓW – Starfield na PC

ZAMÓW – Starfield na XSX

Zwykło się mawiać, że historię piszą zwycięzcy i Microsoft właśnie na takowego wyrasta. Uratowali Starfield przed ekskluzywnością na PlayStation, sprawili, że gracze z przeciwnego obozu popadli w obłęd i swoją zazdrość przeleją w zmasowanym review-bombingu. A to wszystko przez jedną, małą grę… No dobra, nie będzie taka mała, bo w kosmicznym RPG odwiedzimy lekko tysiąc planet i spędzimy tam setki godzin. Nawet spory downgrade oprawy graficznej nie popsuje nastrojów przed premierą, bo skala zabawy będzie ogromna.


Baldur’s Gate 3

Platformy: PS5
Data premiery: 6 września 2023
Producent: Larian Studios
Wydawca: Larian Studios

Zgadnijcie, która gra piastuje aktualnie pierwsze miejsce w rankingu najlepiej ocenianych przez media i graczy? Ten zaszczyt przypadł Baldur’s Gate 3 i to nie dlatego, że w trakcie rozgrywki można uprawiać seks z niedźwiedziem. To dzieło monstrualne na poziomie historii, liczby zakończeń i swobody poznawania tego ogromnego świata. Dotychczas jedynym minusem RPG-a była dostępność tytułu wyłącznie na PC, ale za moment i na PlayStation zrobi się gorąco i przyjemnie.


NBA 2K24

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE, SWITCH
Data premiery: 8 września 2023
Producent: Visual Concepts
Wydawca: 2K Sports

ZAMÓW – NBA 2K24 na PS4

ZAMÓW – NBA 2K24 na PS5

ZAMÓW – NBA 2K24 na SWITCH

ZAMÓW – NBA 2K24 na XSX/XONE

Jak wyrzucacie śmieci do kosza to zawsze z spektakularnym wsadem? Będziecie mogli przenieść swoje umiejętności do NBA 2K24, gdzie poziom animacji dorówna tym z rzeczywistości. W najnowszej odsłonie symulatora koszykówki twórcy postawili na sprawdzone rozwiązania – zaktualizowali drużyny, podkręcili realizm grafiki i ponownie wrzucili kilka trybów gry do wyboru. Warto wspomnieć także o nowych wyzwaniach, które pozwolą nam prześledzić najważniejsze momenty kariery Kobego Bryanta.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie