Premiery gier luty 2024. 10 potężnych nowości o mocy atomówek

premiery-gier-luty-2024
Premiery gier Premiery miesiąca

To nie będzie grzeczny miesiąc dla graczy. Przygotujcie się na wielkie marki i emocje, które zapewnią nam premiery gier na luty 2024.

Nie chcę nikomu robić przykrości, ale muszę – właściciele PS4 i Xbox One praktycznie nie mają tu czego szukać. Niemal wszystkie nowe gry są już szykowane na jedną generację konsol, co ma dobry wpływ na mniejsze ograniczenia w grafice. Tym samym możecie być pewni, że będzie na co popatrzeć. Powitajcie świetne nowości i pożegnajcie swój wolny czas!

Najlepsze premiery gier luty 2024 – TOP 10


Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości

Platformy: PC, PS5, XSX
Data premiery: 2 lutego 2024
Producent: Rocksteady Studios
Wydawca: Warner Bros. Games

ZAMÓW – Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości na PS5

ZAMÓW – Legion Samobójców: Śmierć Lidze Sprawiedliwości na XSX

Batman, Superman, Zielona Latarnia, Wonder Woman i Flash pod wpływem skażenia z bohaterów zmieniają się w niszczycielską siłę, którą może powstrzymać tylko grupa najgorszych przestępców jakich nosiła ziemia. Zobaczymy walkę zła za złem na tle upadającego miasta Metropolis. Nasza ekipa otrzyma pełen pakiet gadżetów i osobnych umiejętności do radzenia sobie z w najtrudniejszych sytuacjach. W trybie solo będziemy mogli wcielać się na przemian w 4 postaci, a w tym Harley Quinn, King Sharka, Deadshota lub Captaina Boomeranga, zaś w rozgrywce online w zależności od liczby graczy. W obu wariantach oddamy się wspólnej zabawie wykonywania misji w otwartym świecie.


The Inquisitor

Platformy: PC, PS5, XSX
Data premiery: 8 lutego 2024
Producent: The Dust
Wydawca: Kalypso Media

Czy Jacek Piekara jest następnym w kolejce pisarzem, który będzie mógł mówić, że gra narobiła mu dużo smrodu? Po The Inquisitor raczej nie spodziewajmy się poziomu trylogii Wiedźmina, bo to projekt mniejszy i jak by nie patrzeć z innego gatunku. Przygodówka akcji z elementami RPG zabierze nas do miasta Koenigstein, gdzie jako Mordimer Madderin (bohater z opowiadań Piekary) będziemy prowadzić śledztwo w sprawie tajemniczych morderstw. W trakcie zabawy w detektywa skorzystamy z umiejętności inkwizytorskich i mocy nadanych przez siły wyższe. Poprzez wybory moralne sami zdecydujemy jakim typem inkwizytora chcemy się stać. Jeśli chcecie wiedzieć więcej, to w tym miejscu sprawdzicie najważniejsze informacje o The Inquisitor.


Banishers: Ghosts of New Eden

Platformy: PC, PS5, XSX
Data premiery: 13 lutego 2024
Producent: Don’t Nod / Dontnod Entertainment
Wydawca: Focus Entertainment / Focus Home Interactive

ZAMÓW – Banishers: Ghosts of New Eden na PS5

ZAMÓW – Banishers: Ghosts of New Eden na XSX

Jak widzicie, premiery gier na luty 2024 stoją bardzo mocno pod znakiem przygodowych RPG-ów. Banishers: Ghosts of New Eden wydaje się jednak najbardziej intrygującą grą z tego gatunku, biorąc pod uwagę charakter opowieści – jako pogromcy duchów z XVII wieku wkroczymy do miejsca na wskroś przesiąkniętego złem, ludzkim cierpieniem. Będziemy walczyć z duchami i podejmować ważne decyzje dotyczące życia i śmierci, przez cały czas mając z tyłu głowy, że jedną z naszych postaci możemy uratować wyłącznie kosztem innych osób.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie