Premiery gier październik 2023. Usiądź na krześle, bo te 10 nowości zwali cię z nóg

premiery gier październik 2023
Premiery gier Premiery miesiąca

O rzesz w mordę, ten pakiet nowości sprawi, że każdy gracz poczuje się jak dziecko. Premiery gier na październik 2023 są po prostu boskie.

Mam ciary na plecach od samego patrzenia na tytuły. To jest aż niemożliwe, że tyle dobra spłynie na nas w ciągu jednego miesiąca. Ale to nie sen, szykujcie się na bomby z poważnych studiów. Będą gry ekskluzywne na każdą platformę, kontynuacje hitów i marki przepotężne. Patrzcie na premiery gier na październik 2023 i płaczcie ze szczęścia!

Najlepsze premiery gier październik 2023 – TOP 10 hitów


Assassin’s Creed: Mirage

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 5 października 2023
Producent: Ubisoft
Wydawca: Ubisoft

ZAMÓW – Assassin’s Creed: Mirage na PS4

ZAMÓW – Assassin’s Creed: Mirage na PS5

ZAMÓW – Assassin’s Creed: Mirage na XSX/XONE

Ubisoft zrobił sobie przerwę od olbrzymich lokacji, silnie RPG-owej rozgrywki i historii, którą można poznawać przez setki godzin. Nowy Assassin’s Creed ma być powrotem do korzeni serii, gdzie zabawa była skondensowana do pierwotnych założeń skrytobójstwa. Zlecenia znowu będą opierać się na umiejętnościach skradania, parkourowych akrobacjach i częstym korzystaniu z ukrytego ostrza. Natomiast miejsce akcji, czyli Bagdad, przywodzi na myśl dawny klimat z “jedynki”, którą tworzyły orientalna architektura i specyficzna kultura.


Forza Motorsport

Platformy: PC, XSX
Data premiery: 10 października 2023
Producent: Turn 10 Studios
Wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios

ZAMÓW – Forza Motorsport na XSX

Turn 10 Studios zjadło już wszystkie zęby na serii Forza Motorsport – nomen omen od 18 lat rozwijają ją dla Microsoftu. Wraz z ósmą odsłoną będą chcieli wykorzystać moc Xbox Series i wprowadzić kilka dużych nowości do wyścigów. Po raz pierwszy zastosują technologię ray tracing, a więc oprawa graficzna zyska efekt naturalnego oświetlenia i odbić w szybach i na karoserii samochodów. Podkręcą również poziom realizmu, bowiem spore znaczenie dla przyczepności aut zaczną mieć warunki pogodowe i zużycie opon. Wiemy również, że twórcy pochylili się nad systemem zniszczeń, co wymusi na graczach większą rozwagę na ostrych zakrętach.


Total War: Pharaoh

Platformy: PC
Data premiery: 11 października 2023
Producent: Creative Assembly
Wydawca: SEGA

ZAMÓW – Total War: Pharaoh na PC

Creative Assembly zaprezentowało już epickie wojny na wszystkie możliwe sposoby i niemal w każdych najważniejszych dziejach ludzkości. Walczyliśmy już podczas panowania rzymskich cesarzy, widzieliśmy wojny samurajów, średniowieczne utarczki, kampanie napoleońskie i nawet krwawe waśnie między Amerykanami. Acz w starożytnym Egipcie jeszcze nie byliśmy i teraz nadarzy się właśnie okazja. Historia Pharaoh rozpocznie się w momencie wybierania nowego władcy i będziemy zabiegać o najważniejszą posadę w Imperium.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie