Premiery gier lipiec 2023. Najlepsze 10 tytułów i graficzne perełki na trasie PC, PS5 i XSX

premiery gier lipiec
Premiery gier Premiery miesiąca

Next-genowe przygody, dreszcze namiętności i niezwykłe światy. Oto premiery gier na lipiec 2023 z szerokiego zakresu gatunków.

Miesiąc pełny grozy, strzelania do potworów, oryginalnych zagadek i decyzji moralnych, które zaważą na życiu i śmierci. Niby chleb powszedni w branży gier, a jednak kilka nadchodzących premier i tak warto mieć na celowniku. Poniżej znajdziecie najlepsze i najciekawsze gry lipca na PC, PlayStation i Xbox.

Premiery gier lipiec 2023 – najlepsze nowości


Synapse

Platformy: PS5 + PSVR2
Data premiery: 4 lipca 2023
Producent: nDreams
Wydawca: nDreams

Skusiliście się na PS5 i PSVR2? Oba te urządzenia są niezbędne do uruchomienia Synapse. To kolejna strzelanka przygotowana z myślą o wirtualnej rzeczywistości. Sądząc po trailerze zapowiada się na jedną z lepszych, mimo dość oszczędnej oprawy graficznej i monochromatycznej stylizacji. Przemawia za tym fabularyzowana rozgrywka oraz bondowski klimat. Wcielamy się w agenta do zadań specjalnych, który w czasie swojej misji używa jednocześnie broni palnej i mocy telekinezy. Oprócz eliminowania wrogów dużą atrakcją będzie możliwość niszczenia otoczenia.


Gylt

Platformy: PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 6 lipca 2023
Producent: Tequila Works
Wydawca: Tequila Works

Gylt to przygodówka i survival-horror w jednym, szczególnie przypadnie do gustu fanom Little Nightmares. Charakteryzuje się upiornym klimatem, mrocznymi lokacjami, ale jednocześnie dość karykaturalną wizją grozy – w sposób ukazujący „horror dla dzieci”. Podczas przemierzania świata mamy unikać kontaktu z wrogami, przemykać im za plecami bądź uciekać w chwilach wykrycia. Niektóre z etapów będą wymagać od nas korzystania z elementów otoczenia i odnalezienia przedmiotów odblokowujących drogę.


Exoprimal

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 14 lipca 2023
Producent: Capcom
Wydawca: Capcom

ZAMÓW – Exoprimal na XSX/XONE

ZAMÓW – Exoprimal na PS5

ZAMÓW – Exoprimal na PS4

Chyba wszyscy liczyliśmy na to, że, gdy Capcom sięgnie po dinozaury to na ekranie zauważymy duży napis Dino Crisis. Niestety, deweloper miał inne plany na prehistoryczne potwory i przygotował nową markę Exoprimal. To gra akcji TPP przeznaczona wyłącznie do trybu kooperacji i multiplayer. Wspomniane dinozaury występują tu w roli przeciwników napadających na Ziemię, a my jako żołnierze elitarnej jednostki (uzbrojeni w egzoszkielety) mamy je wyeliminować. Co nie jest tak oczywiste, rozgrywka posiada fabułę i została podzielona na misje kooperacyjne. Do wyboru będzie też tryb do rywalizacji z innymi graczami, gdzie w pięcioosobowych zespołach mamy realizować cele na czas.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie