DoGRYwka – możliwa premiera Star Wars Jedi: Survivor, zamieszanie wokół God of War Ragnarok i pozew PlayStation

Star Wars Jedi: Survivor z możliwą datą premiery. Zbiór newsów z dziś
Newsy PC PS4 PS5 Switch Technologie Xbox Series

Jeff Grubb ponownie poruszył temat Star Wars Jedi: Survivor. Nadchodząca gra od EA zadebiutować ma rzekomo już w marcu 2023 roku! To naprawdę blisko, choć do tej pory nie widzieliśmy nawet gry w akcji. Zapewne w niedługim czasie wszystko to się zmieni.

Cory Barlog z Santa Monica Studio napisał na Twitterze krótką wiadomość, która została mylnie zinterpretowana przez internautów. Ci zaczęli obawiać się, że premiera God of War Ragnarok zostanie znów przesunięta. Szybko jednak okazało się, że deweloperowi chodziło o coś zupełnie innego. Uff!

PlayStation zostało pozwane i sytuacja ponownie dotyczy rzekomego monopolu. Wszak główny sposób na zdobycie gier na konsole firmy to PS Store. Firma zabiera dla siebie 30% zysków z każdego sprzedanego egzemplarza i przez to rzekomo “zdziera z ludzi pieniądze”. No cóż… Steam, Origin i wiele innych platform działa dokładnie tak samo, a jakoś nikt jeszcze nie postanowił ich pozwać.

Zapraszamy do zapoznania się z tym, co dzisiaj się działo!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie