Black Myth: Wukong nadal zachwyca grafiką. Zobaczcie gameplay z ray tracingiem

Black Myth: Wukong na nowej rozgrywce. Wygląda pięknie
Newsy PC PS5 Xbox Series

Pamiętacie jeszcze o Black Myth: Wukong? To imponująca pod względem oprawy produkcja od chińskich deweloperów. Tytuł ten otrzymał właśnie nowy zwiastun rozgrywki.

Na kanale firmy NVIDIA pojawił się gameplay prezentujący eksplorację pięknej lokacji oraz bardzo efektowne starcia z przeciwnikami. Produkcja zapiera dech widokami i – co ważne – wreszcie działa płynnie na pokazanym fragmencie rozgrywki. Choć wymagania sprzętowe pewnie zwalą z nóg niejednego posiadacza teoretycznie mocnego komputera, na razie możemy pozachwycać się widoczkami.

Poniższy materiał pozwala rzucić okiem na grę korzystającą z globalnego ray tracingu i technologii DLSS. Przypominam, że gameplay pochodzi z przedpremierowej wersji gry i przedstawione w nim elementy mogą ulec zmianie do czasu premiery.

Nie wiadomo, kiedy Black Myth: Wukong trafi w ręce graczy. Deweloperzy planowali wydać ten tytuł na PC i konsolach w 2023 roku, lecz w tej chwili nie ma pewności co do tego, czy plan ten uda się zrealizować. Póki co musimy uzbroić się w odrobinę cierpliwości i poczekać na kolejne ogłoszenia chińskiego zespołu.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie