2 lata obiecanek i można pobierać. Tak wygląda GTA 5 „jak w rzeczywistości” [WIDEO]

GTA-5-mod
Newsy PC

Doczekaliśmy się wersji beta modu NaturalVision Evolved do GTA 5, który wedle założeń, ma wysłać grafikę tytułu w kosmos. Zobaczcie filmik.

Już w 2020 roku pisałem o dobrze rokującej modyfikacji do GTA 5, nazwanej NaturalVision Evolved. Projekt był wciąż dopieszczany i chyba większość z Was mogła o nim totalnie zapomnieć. Warto zdmuchnąć kurz i powrócić do tematu, ponieważ właśnie ukazała się wersja beta do pobrania.

Teraz możecie przekonać się na własnej wersji GTA 5, czy obiecanki twórców moda się spełniły. A były one naprawdę spore. Dwa lata temu chwalili sie oni, że NaturalVision Evolved zatrze granicę między fantazją a rzeczywistością.

GTA 5 – mod na “kosmiczną” grafikę

Co zmienia NaturalVision Evolved? Mamy tutaj ulepszone oświetlenie, tekstury, efekty pogodowe oraz inne bajery. Kolorystyka została dobrana w taki sposób, by świat gry jak najbardziej przypominał ten rzeczywisty. Przynajmniej, tak twierdzi ekipa odpowiedzialna za modyfikację.

Chętni mogą pobrać moda w tym miejscu, ale zanim to zrobicie, zerknijcie na prezentację:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie