Premiera A Plague Tale: Requiem już blisko. Twórcy potwierdzili świetną wieść

A Plague Tale Amicia
Newsy PC PS5 Xbox Series

Jeśli czekacie na kontynuację przygód Amicii oraz Hugo w A Plague Tale: Requiem, możecie już zacierać ręce. Asobo Studio potwierdziło wyborną wiadomość dotyczącą premiery.

Ogłoszono, że gra została ozłocona. Oznacza to, że główna część produkcji została już zakończona, a Requiem trafi teraz do tłoczni oraz na serwery cyfrowych dystrybutorów. W tym czasie deweloperzy będą zajmować się poprawkami błędów i ogólnym udoskonaleniem swojego tytułu.

Wszystko wskazuje więc na to, że kontynuacja Innocence trafi na rynek bez opóźnień. Oczywiście nie możemy całkowicie wykluczać, że nieokreślone komplikacje doprowadzą do przesunięcia terminu debiutu, ale jest to raczej mało prawdopodobne.

A Plague Tale: Requiem trafi na rynek 18 października. Zagramy na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S, a gra będzie dostępna też od dnia premiery w ofercie subskrypcji Xbox Game Pass.

Produkcja nie ukaże się na PS4 i Xbox One z uwagi na ograniczenia wynikające z niewielkiej mocy starszych konsol. Twórcy uzasadniają swoją decyzję chęcią dostarczenia projektu w pełni zgodnego z wizją deweloperów, na co nie pozwoliłaby poprzednia generacja konsol.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie