Miesiąc premiery Star Wars Jedi: Survivor potwierdzony przez kolejne źródło

Star Wars Jedi: Survivor - miesiąc premiery w kolejnym przecieku
Newsy PC PS5 Xbox Series

W sieci pojawił się kolejny przeciek dotyczący daty premiery Star Wars Jedi: Survivor. Produkcja Respawn ma być całkiem blisko.

Dziennikarz Jeff Grubb twierdzi, że nowa produkcja Respawn Entertainment ukaże się już w marcu przyszłego roku. W tym samym miesiącu ma zadebiutować książka o Calu Kestisie, której akcja ma się toczyć między Fallen Order i Survivor.

O marcowej dacie premiery wspominał również przeciek pochodzący z serwerów Sony. PlayStation Game Size twierdzi, że ujawnione dane wskazują na debiut pod koniec lutego lub właśnie w marcu 2023 roku.

Jeff Grubb to wiarygodne źródło przecieków z EA. Wciąż jednak mówimy tu o doniesieniach, a nie oficjalnych informacjach od wydawcy – podchodźcie więc do marcowej premiery z dystansem.

Samo Electronic Arts nie podzieliło się jeszcze nawet przybliżonym terminem premiery. Wiemy tylko tyle, że Star Wars Jedi: Survivor ukaże się w przyszłym roku na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S.

Niedawno ujawniono, że kontynuacja Fallen Order ma być zauważalnie mroczniejszą produkcją. Gra ma zaprezentować losy Cala Kestisa i jego załogi w trudnych czasach, w których przetrwanie może wymagać współpracy z postaciami, które niegdyś uznalibyśmy za niegodne zaufania lub po prostu złe.

Deweloperzy obiecują również bardziej filmową oprawę, a to dlatego. że gra ukaże się tylko na PC i aktualnej generacji konsol. Twórcy będą mogli zaoferować piękną grafikę ze śledzeniem promieni oraz skorzystać z mocy szybkich dysków SSD, w które wyposażone są PS5 i Xbox Series.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie