CD Projekt RED mówi o next-genowym Wiedźminie 3 i DLC do Cyberpunk 2077, ale nie są to pokrzepiające wieści

Każdy może testować nowe gry CD Projekt RED. Rusza nowy program
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Długi czas było cicho, ale CD Projekt RED ostatecznie poruszyło temat swoich kolejnych premier. Co z Wiedźminem 3 next-gen i DLC do Cyberpunka 2077?

Wiedźmin 3 w wersji na next-geny, Wiedźmin 4, Cyberpunk 2077 z rozszerzeniem fabularnym, a do tego nowa gra The Molasses Flood… CD Projekt RED ma pełne ręce roboty i nie ma się co dziwić, że ostatnio coś u nich cicho. Wątpliwości graczy nie zostaną jednak rozwiane na Gamescom 2022.

Radek Grabowski,  dyrektor ds. globalnego PR CD Projekt RED postanowił poruszyć na Twitterze temat nadciągających premier deweloperów. Spragnieni informacji gracze muszą na razie obejść się smakiem. Twórcy nie planują uczestniczyć w zapowiedziach i pokazach na Gamescom 2022. Mimo to na wydarzeniu i tak się pojawią.

Tegoroczny gamescom zaczyna się już niedługo, a ja z przyjemnością się na niego wybieram. Przyjedzie też więcej ludzi z CDPR, więc jeśli będziecie na Koelnmesse, jest szansa, że się zobaczymy. Tym razem nie przyjeżdżamy do Kolonii, aby pokazać grę – życzymy innym studiom wszystkiego najlepszego podczas ich pokazów.

– zaznacza na Twitterze Radek Grabowski

Tak więc musimy nadal czekać na kolejne informacje o grach polskich deweloperów. Wiemy, że w ponoć jeszcze w tym roku poznamy przyszłość Cyberpunka 2077. Chodzi oczywiście o fabularne rozszerzenie. Do tego wciąż czekamy na cokolwiek związanego z Wiedźminem 3 next-gen oraz Wiedźminem 4, choć o tej drugiej pozycji na pewien czas powinniśmy raczej zapomnieć. No i mamy też zakupione przez RED-ów The Molasses Flood, które dłubie nad czymś multiplayer

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie