Ubisoft może szykować grę z bohaterem Marvela. Mam nadzieję, że lubicie wampiry [AKTUALIZACJA]

Ubisoft może szykować grową adaptację Blade z Marvelem
Newsy

Ubisoft zaczyna coraz chętniej pracować z filmowymi licencjami. Możliwe, że firma podjęła nawet współpracę z Marvelem przy growej adaptacji przygód pewnego łowcy wampirów.

[AKTUALIZACJA] Ubisoft szybko sprostował ostatnie domysły i plotki. Firma jednoznacznie zaprzeczyła, że nie pracuje nad grą Blade.

Przepraszamy, że ukrócamy plotki, nie robimy gry Blade, ale nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co nasi przyjaciele z Marvel Studios gotują dla przyszłorocznego filmu!

czytamy na Twitterze Ubisoft

Poniżej oryginalna treść newsa.


Jak zauważył youtuber JorRaptor, aktorzy Alex Martin i Edwin Gaffney podzielili się zdjęciami ze studia motion capture Ubisoftu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie zaprezentowany na jednej z fotek klaps, na których możemy dostrzec, że aktorzy mogą pracować nad projektem Marvela z reżyserem Bassamem Tariqiem, który zajmuje się również nowym filmem Blade.

Moglibyśmy założyć, że Marvel po prostu korzysta ze studia lub sprzętu motion capture Ubisoftu, gdyby nie fakt, że obaj aktorzy jasno zaznaczyli w opisach wrzuconych zdjęć, że pracują nad grą wideo. Mamy więc dwie możliwe opcje: albo Ubisoft tworzy grę Blade, albo aktorzy pożyczyli sobie klaps z planu Bassama Tariqa, aby pobawić się oczekiwaniami graczy. Pierwsza opcja zdaje się być jednak bardziej prawdopodobna.

Ubisoft Blade
Źródło: JorRaptor

Jeśli Ubi faktycznie pracuje nad grą o słynnym łowcy wampirów, możliwe, że produkcja ta zostanie oficjalnie zapowiedziana już niedługo. We wrześniu odbędzie się pokaz gier od Marvela i Disneya, na którym mamy zobaczyć zapowiedzi nowych tytułów i prezentacje tych wydanych lub ogłoszonych już gier.

Pamiętajcie jednak, że faktycznie mogło dojść do nieporozumienia, a pokazany przez aktorów klaps mógł znaleźć się w studiu motion capture Ubisoftu nie dlatego, że studio pracuje nad grą Marvelem, a z innego powodu. Na ten moment warto wstrzymać się z ekscytacją.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie