Emulator PlayStation 5 do pobrania, ale chyba po to, żeby się pośmiać

playstation-5
Newsy PS4 PS5

Bum! Stało się! Jest emulator PlayStation 5. I podobnie jak przy emulatorach na PS4 czy PS3, jest beznadziejny. Domorośli programiści chyba nigdy nie dadzą sobie spokoju.

Może niektórzy z Was próbowali emulować jakąś konsolę. Jeśli tak, zapewne wiecie, że można posiadać „potężny” komputer, a gry na emulatorze wołają o pomstę do nieba. Błędy, wywalanie do pulpitu oraz płynność na poziomie 10 klatek na sekundę. Teraz w sieci znalazła się aktualizacja pierwszego emulatora PlayStation 5 – nazwanego Kyty – i jak można się domyślać, działa jak wszystkie inne.

Dlaczego zatem o tym piszę? Ano dlatego, że warto wiedzieć, co dzieje się w gamingowym światku, nawet na zapleczu. Po drugie dlatego, żebyście po prostu nie tracili czasu na instalację takiego oprogramowania i oszczędzili sobie frustracji. W żadną grę AAA na tym nie pogracie. Twórca emulatora twierdzi, że można teraz uruchamiać na nim proste gry z PS4 i homebrew z PS5. Zatem… nie warto, a nawet nie należy takiego czegoś ładować na swój dysk twardy!

Emulator jest na bardzo wczesnym etapie rozwoju, podobnie jak inne tego typu programy, szczycące się emulowaniem PlayStation 4. Poniżej możecie zobaczyć prezentację wideo, jak radzi sobie z małymi grami poprzedniej generacji:

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie